Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Slovenija je precej zelena dežela in v njej lahko najdemo mnoge različne vode za ribolov. Ribniki, jezera, reke in morje so vam na razpolago za užitke.

TEMA: Jezero Pristava Mengeš

Jezero Pristava Mengeš 14 Avg 2017 14:11 #36738

• samy joe
  • samy joe's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 43
Krapffn, a lahko napišeš v vsaj približno slovenskem jeziku. Oprosti ;) . Drugače pa kot domačin lahko povem, da je jezero Pristava absolutno preobremenjena voda. V njej je riba, ki ima v 80% poškodovane gobčke in to ne napikane ampak govorim o resnih poškodbah.. Osebno grem skoraj vsak večer gledat na ribnik in me je groza, ko vidim kakšna škod se dela ribi. RD Bistrica Domžale katera upravlja s to vodo ima očitno politiko, prodaj kart kolikor moreš in zasluži čim več. Na ribniku se brez prestanka lovi dneve in noči, kar bi se moralo prepovedati. Ampak sedaj sem že v drugi temi......
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Jezero Pristava Mengeš 23 Avg 2017 11:42 #36757

• krapffn
  • krapffn's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 12
Oprosti ker nepricam nase kaj ti mislis? si domacin pravis potem sva se pa ze veckrat videla...uglavnem seveda da ima riba popikan gobec zato pa je tudi zima da se pocajta riba..ampak kot pravis je pa tudi res da se non stop lovi.no pac to so 3 meseci ko se lovi napolno(jun.jul.avg.)in posledicno se to tudi dogaja na vecini vod c&r...za rd bistrica domzale pa rajsi nebi govoril ker se lahko podava v ressne pogovore...
Administrator je onemogočil javno pisanje.
Čas odpiranja strani: 0.060 sekund