Šinkov Turn

• Guest
  • Guest avatar
  • Gost
  • Gost

Guest odgovoril na temo: Šinkov Turn

Domzalcan napisal: Ja a se zmenva v soboto al pa nedeljo zgodi zjutri. Bi mogla bit na placu pred 6h...

ja dej ane pičiva na msnju klikn se zmenva

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar Avtor teme
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 422

Domzalcan odgovoril na temo: Šinkov Turn

Čak sm na novmu laptopu, win7 sux na polno :D inštaliram, pa te kljiknem :D

Pa dober prijem!

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Objav: 2632

Slofish odgovoril na temo: Šinkov Turn

Malo sta OFFTOPIC. ;)

Dajta nadaljevat v klepetalnici ali preko ZS. Tukaj pa naprej o Šinkovem Turnu. ;)

Kjer je ribolov doma.

• gutfiler
  • gutfiler avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 282

gutfiler odgovoril na temo: Šinkov Turn

prva stvar ki jo moram pripomniti, Windows 7 je najboljši win do zdaj! :D

glede te vode pa me zanima če se da tu taboriti? če je dovoljeno? bi se kdaj poleti podal, samo če se že peljem tak "daleč", bi ostal vsaj ene 2 ali 3 dni.

Lp.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar Avtor teme
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 422

Domzalcan odgovoril na temo: Šinkov Turn

Za 3 dni je karta mislim da 40eur. Seveda se da taborit, lahko tudi kuriš, ni noben problem. Vem samo da ponoli krap tukaj malo bolje dela kot podnevi.... banda pijanska :D

Pa dober prijem!

• Guest
  • Guest avatar
  • Gost
  • Gost

gutfiler napisal: prva stvar ki jo moram pripomniti, Windows 7 je najboljši win do zdaj! :D

glede te vode pa me zanima če se da tu taboriti? če je dovoljeno? bi se kdaj poleti podal, samo če se že peljem tak "daleč", bi ostal vsaj ene 2 ali 3 dni.

Lp.

ni ga čez xp sam tehnologija gre naprej tut sam mam dej 7 ko :=D

• gutfiler
  • gutfiler avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 282

gutfiler odgovoril na temo: Šinkov Turn

ni res. vsaka naprava ti bo delala na sedmici, ponavadi brez gonilnikov, vizualno je svetlobno leto pred xp-ji, stabilnost isto tak, sedmica požere več sistema sicer, ampak vsak novejši računalnik ma zadosti tega. na xp-je smo se navadili ker so bili med nami skoraj desetletje. vista je microsoftov najslabši izdelek verjetno. se pravi, če imaš zadosti zmogljiv računalnik, je sedmica najboljši windows, če maš starejšega, je xp pravi :D

40 € za vikend karto, super. verjetno se bom odpravil kaj tja letos. seveda pričakujem da mi en od domačinov pokaže primerna mesta za ribolov, ali pa se mi celo pridruži pri kampiranju. :P v zameno za pivo ali 2 :)

Lp.

• Guest
  • Guest avatar
  • Gost
  • Gost

gutfiler napisal: ni res. vsaka naprava ti bo delala na sedmici, ponavadi brez gonilnikov, vizualno je svetlobno leto pred xp-ji, stabilnost isto tak, sedmica požere več sistema sicer, ampak vsak novejši računalnik ma zadosti tega. na xp-je smo se navadili ker so bili med nami skoraj desetletje. vista je microsoftov najslabši izdelek verjetno. se pravi, če imaš zadosti zmogljiv računalnik, je sedmica najboljši windows, če maš starejšega, je xp pravi :D

40 € za vikend karto, super. verjetno se bom odpravil kaj tja letos. seveda pričakujem da mi en od domačinov pokaže primerna mesta za ribolov, ali pa se mi celo pridruži pri kampiranju. :P v zameno za pivo ali 2 :)

o widovsih v klepetalnici tu pa jst grem tudi sedaj 1 tja in upam da bo vredu

Lp.