Bajer plastenka - Radomlje

• Jan1111
  • Jan1111 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 302

Jan1111 odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

smukec napisal: Kaka 2 meseca nazaj sem naredil obhod tega jezera in sta se mi 2 mesti zdeli primerni za loviti, sem označil na sliki. O katerem mestu govorite in kam mečete?

v te zalive naprej, in na rt. načeloma na drugem placu mečete v levi zaliv, na prvem pa bom v desnega. je problem, ker je majhno vse skupaj....rib pa tudi ni več toliko, kot jih je bilo...max krap notri je nekih 10 kil. nisem še videl nobenega da bi lani ujel 10+ tam

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1880

kovo_carp odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

Lani vem za 2krapa čez 10kg, samo ne vem ali gre za isto ribo ali za različni, da se tudi kakega amurčka dobit. Večina lovi proti (na sliki) zgornjemu rtu, pri tistem spodnjem pa naj bi bila (iz placov gledano) na levi strani luknja.

• racman90
  • racman90 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 313

racman90 odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

Na vseh prehodih v zalivcke je zlo dobro loviti pazi le na sredni zaliv ker so notri hlodi ce lovis iz placa ki je oznacen z 1 lovi notri v zaliv pol metra od grmovja lovi na koruzo ali bojlo pa zravn pva pa nakobri pest bojlov na vsak prijem nakobri par bojlov pa zmeraj dodaj pva ni ti treba prej nic futrati!

• Jan1111
  • Jan1111 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

racman90 napisal: Na vseh prehodih v zalivcke je zlo dobro loviti pazi le na sredni zaliv ker so notri hlodi ce lovis iz placa ki je oznacen z 1 lovi notri v zaliv pol metra od grmovja lovi na koruzo ali bojlo pa zravn pva pa nakobri pest bojlov na vsak prijem nakobri par bojlov pa zmeraj dodaj pva ni ti treba prej nic futrati!

ta zaliv mi je lani 2 krapa odpelu :(

• fzibert1@amis.net
  • fzibert1@amis.net avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1414

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

dobro jutro.imam še eno vprašanje.ali če jast lovim na placu 1 ali je potem nejbolje da mečem pred rtič(ki je med obeme plecame na sliki ) ki je med zalivama, ali v zaliv?samo še to me zanima?hvala

• racman90
  • racman90 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 313

racman90 odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

Ce bos metal v zaliv ki je levo glede na pozicijo lova potem meči v zaliv drugače lovi na rtičih

• Jan1111
  • Jan1111 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

malo drugače so razporejeni placi, kot je na sliki, iz 1. je kar težko metat v zaliv v realnosti :) drugače pa nima kej dost veze, jaz sem prijeme dobil povsod kamor sem vrgel na drugo stran.

• smukec
  • smukec avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 441

smukec odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

slofish napisal: Prosil bi nekoga, ki to vodo dobro pozna da se o tej vodi malce bolje razpiše, ker menim, da je takšna predstavitev, kot je zgoraj, popolnoma nekoristna (ponuja bore malo informacij) za ribiče, ki bi jo mogoče kdaj obiskali.

Pa brez zamere, ...

Slofish bi lahko v prvem postu popravil vsaj cene ribiške dovolilnice in število palic s katerimi se sme loviti. V nadaljnjih postih so bolj ažurne informacije, bi bilo pa lepo če bi bili pravi podatki na začetku teme.