Bajer plastenka - Radomlje

• Guest
  • Guest avatar Avtor teme
  • Gost
  • Gost

Guest ustvaril temo: Bajer plastenka - Radomlje

keo C&R bajer veliko krapov sam sem lovil učeraj dobil 1 nč posebnega 3kg lovil pa na koruzo k jo lohk natakns k boili in pva vrecka in malo krme not
cena dovolilnice 15e za doplačilo 2 palice 7e se pravi 22e za dve palice meni se zdi noro drago :/
trnek mora biti brez zalusti
vir:rd bistrica domžale

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Objav: 2636

Slofish odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

Če vodo poznaš, mogoče nebi bilo slabo, da navedeš še:

- globino vode
- kdaj je ribnik odprt časovno
- kdaj je ribnik odprt dnevno
- način ribolova (talni, plovec)

in druge informacije, ki bi vodo še bolj opisale.

Hvala. ;)

Kjer je ribolov doma.

• Guest
  • Guest avatar Avtor teme
  • Gost
  • Gost

Guest odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

globina do 2-4m več pomoje ni
lahko talni ribolov boil ali plovec ce kupis dve karti lahk eno plovc drugo grund pa je
lovi se od zore do mraka loh postavš šotor za nočni med tednom te nov noben vidu pomoje :=D
se da tut kaj večjega ujet

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator

Prosil bi nekoga, ki to vodo dobro pozna da se o tej vodi malce bolje razpiše, ker menim, da je takšna predstavitev, kot je zgoraj, popolnoma nekoristna (ponuja bore malo informacij) za ribiče, ki bi jo mogoče kdaj obiskali.

Pa brez zamere, ...

Kjer je ribolov doma.

• racman90
  • racman90 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 313

racman90 odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

gapi domzale mislim kakšne informacije povsem zstarele... dovolilnica stane 15€ dve palici ponoči NI dovoljeno loviti tako da nevem kaj to pišes če na karti lepo piše (plastenka c&r dovoljeno z dvema palicama. Tudi druge objave ribnikov kot so želoodnik in pa gradiško jezero so informacije cisto napačne prosim slo fish da jih odstranis ali popraviš ker take informacije nobenemu ne koristijo kvečimu škodijo. Brez zamere vendar kar nekaj pisat pa tudi nemoremo.

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator

racman90 napisal: Tudi druge objave ribnikov kot so želoodnik in pa gradiško jezero so informacije cisto napačne prosim slo fish da jih odstranis

racman90, najlepša hvala za info.

Informacij je bilo resnično malo, če pa so še tiste bile napačne, menim, da je res bilo potrebno tisti dve vodi odstraniti, zato sem ju izbrisal (odstranjeno ribnik Želodnik in pa Gradiško Jezero).

Kjer je ribolov doma.

• racman90
  • racman90 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 313

racman90 odgovoril na temo: Bajer plastenka - Radomlje

In prav je tako! Saj res nemoremo pisati kar nekaj o vodi brez preverjenih informacij in celo namigovanja na krivolov. Mislim da je fant nov na forumu in bi si rad nabral malo postov brez zamere. Drugače pa par besed o plastenki ribnik se nahaja v Radomljah in je zelo priljublena voda ribičev iz Ljubljane in okolice. V ribniku plavajo kar lepi krapi tudi čes 10+vendar ji ni več toliko ker so ribe nosili drugam pa o tem kdaj drugič na ribniku se lahko lovi na 2 palici in trnekom brez zalusti in po načelu C&R. Sam sem lovil do sedaj 2x in sem ujel krapa 7kg po drugih infornacijah so ribe zelo izkušena tako da ne priporočam ravno začetnikom. O globini pa bo moral napisati kaj več kdo drug sam lovim 1m od obale ker se v plastenki riba tam največ zadrzuje predsem v zalivčku.

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator

racman90 hvala za besede o Plastenki.

Ribnik mi ima predvsem zanimivo ime. Je to razlog mogoče kakšna onesnaženost s plastiko ali čem podobnim, ali je podobnost zgolj naključna?

Sem pa siguren, da se bo o tem ribniku še marsikaj zapisalo, sem namreč tudi sam opazil že veliko besed na spletu o njem. ;)

Tisti ki ga poznate, z besedo na dan.

Kjer je ribolov doma.