Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

Bojim se da bo to precej kmalu...Vsaka voda bo kmalu uničena na tak ali drugačen način...

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Byron
  • Byron  avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 669

Byron odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

Potrebno se bo kmalu odločiti ali se bodo RD ukvarjale z zaslužkarskom ali pa bodo skrbele za revirje, ki jih upravljajo. Tako lepa in čudovita jezera bi lahko imeli, samo kaj ko se vse gleda samo skozi denar.

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

Če bi se hotele ukvarjat z zaslužkarstvom, kot si omenil bi morale delovati na način da so vsako leto vode boljše in RIBIČEM bolj mamljive in bi se radi vračali k njim, ne pa na način ''oberimo jih kolikor se da potem pa nam je vseeno kam gredo''.

• Byron
  • Byron  avatar
  • Ekspert
  • Ekspert

Zakaj bi se "matral" in skrbel za vodo (btw. to so stroški), če ti ni treba in lahko tisti denar pobašeš v svoje žepe. Na Slivnci se pa prepira, kateri si bo žepe polnil. Meni je Slivniško jezero zelo všeč, samo me pa moti kultura nekateri ribičev, sploh pribežnikov iz RD Celje, ker mislijo da je celo jezero njihovo in lahko kogarkoli zmerjajo če upleni ribo.

• vine
  • vine avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 54

vine odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

Jaz se odpravljam za to vodo v sredo in bi bil zelo vesel vsake informacije,predvsem na kaj se lovi(boili-okus,ali koruza,mogoče peleti) in če je dovoljen čoln ali bait boat.Za vsako informacijo se vam že v naprej zahvaljujem! lep pozdrav in dober prijem vsem

• zator
  • zator avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 568

zator odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

dosti težka voda polno trave
kolega je lovil prejšni teden na domače boile aroma cicret agent coln imaš lahko
baje da pa nesmeš imet šotora ker so čuvaji tudi njemu morili
uglaunm zame sama beda

• Byron
  • Byron  avatar
  • Ekspert
  • Ekspert

Voda sploh ni težka za loviti. Jaz sem največkrat lovil v bližini brane, kjer je večja globina in si krmil kakih 20 -30 metrov od obale. Boiliji, ki so se mi dobro obnesli ( Nutrabaits Trigga, Beat baits Strawbirdy, Lastia breskev/hobotnica, BoG ( peanuts). Res, da na Slivnici lovim bolj malo ( mogoče 2 ali 3 dni na leto, pa še to takrat, ko pridejo loviti kolegi iz Avstrije). Letos so raje lovili na Šmarjaku, kjer jih ni nihče naganjal iz jezera. Je pa Slivniško jezero obetavna voda, ker g. Moser skrbi, da nebi bila komercialni bazen.

• zator
  • zator avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 568

zator odgovoril na temo: Slivniško jezero - Gorica pri Slivnici

no se strinjam.
Meni se zdi težka drugim ne to je res, je pa res da je dosti krega okoli te vode tako da me tam nevidijo več