Ribnik TSN - Pesnica

• Slofish
  • Slofish's Avatar Topic Author
  • Administrator
  • Administrator

Slofish replied the topic: Ribnik TSN - Pesnica

James wrote: Glede TSN-ja je pa dosti odvisno kakšen dan je. Včasih se prav vidi kako riba mimo štopla plava, ampak je vaba ne gane. :)

Verjetno loviš le na dnu vode. Bo držalo?

Please Log in to join the conversation.

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

James replied the topic: Ribnik TSN - Pesnica

Pretežno res. Oskrbnik ribnika je rekel, da se največji komadi zadržuejo na dnu.

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Jaz sem lani bil v zelo toplih dneh tam in je riba pobirala po gladini vode. Komadov da se ti zmeša, da bi jih lahko z roko ujel. Da bi pa kera pobrala mojo vabo, to pa ne. :)

Ampak, letos bo bolje, ... znam nekaj več fint, sem eno leto starejši in pametnejši. Hehe. :)

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

Potem sva se pa ziher srečala. :) Dostikrat sem šel loviti, kljub vročini, sem se pač s pivom hladil. Rib je pa res bilo veliko po površju, me je že prijelo da bi jih s podmetalko lovil. :)

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Ma, poleti lani, so krapi hodili tako k obali, da so se v rob ribnika zaletavali. Jaz pa metal blizu, daleč, pa le tu in tam kakega ujel. :)

Potem pa sem gledal enih 30 m vstran od mene, pa je en stric na neki keder nabijal krape, drugega za drugim. :)

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

Eni so majstri tam, tudi sam sem se večkrat spraševal, kaj hudiča dajo v keder. Čeprav tisto tudi ni zanimivo, da vsako minuto ribo ven potegneš.

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Ma jaz sem lani bil prvič na tistem ribniku, niso mi sploh bile jasne določene stvari in smo s kolegi bolj hodili na zrak, kot pa na resno ribičijo. Letos bo drugače. Sem se marsikaj že naučil novega in sem siguren da se še bom.

Letos grem na ribnik z boljšo opremo, z boljšimi vabami in z več znanja v glavi, ... sem prepričan, da bo drugače. :)

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Mogoče znano komu (mogoče tebi James), ali je ribnik že v polnem zagonu (odprt)?

Affiliate Disclaimer:

Slo-fishing is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon. We also participates in eBay Partner Network, FishingBooker, ClickBank and Teespring affiliate programs. We are compensated for referring traffic and business to these companies.