Jama TRŽEC

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 331

PuntoMB odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Jaz sem bil prejšni teden iz srede na četrtek... Ena riba se je pokazala v 24ih urah, pa en domačin je enega manjšega dobil v sredo zvečer okoli 22ih. Drugače pa tišina na piskacih, da sem že skoraj podvomil v baterije :P

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Danes pičim, ostanem pa do nedelje zjutraj. :) Me pa skrbi ker imajo jodlarji spet praznik in se zna jama napolniti. :blink:

Sex, Carp & Rock`n Roll

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Upam da boš imel več sreče, me pa malo motijo tile domačini. Pridejo vsak dan, vsak nafujtra po dva hoboka koruze z boili... Vsakemu svoje, moje mnenje pač je da se preveč fujtra na določenih placih... Pa vsak te vpraša do kdaj boš, pa nos vihajo ker si dva placa naprej od njih hehehe

• Spook
  • Spook avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 56

Spook odgovoril na temo: Jama TRŽEC

PuntoMB, žal mi je, da imaš "slabe" izkušnje s "domačini". Osebno dokaj dosti prelovim v Tržcu pa še nisem nikoli naletel na vihanje nosov..., Vem za 2, največ 3 posameznike, ki si hodijo hranit tiste "njihove" pozicije, nikakor pa tu ne gre za 2 hoboka dnevno, tudi pozicije si noben izmed teh ne lasti. Sam se izogibam teh placov, kjer se nesprestano lovi in posledično seveda tudi hrani, zato pa si vedno izbiram pozicije, kjer se dejansko najmanj lovi.

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Jama TRŽEC

A ni predhodno krmljenje z zakonom prepovedano?

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Sej lovijo, nena samo fujtrajo.. Jaz sem videl pri prvih dveh en hobok (vsak je raketo gonil najmanj 1 uro) tretji pa je prišel zjutraj pa je imel enega odprtega pa enega se zraven zaprtega... Kolko je sfujtral nevem ker nisem tak dolgo ostal... Naj fujtrajo če hočejo, nimam nič proti. Samo tista vprašanja, kak dolgo boš pa pol reakcija, mi ni najbolj všeč. Daleč pa od tega da zarad tega ne bi več šel loviti v Tržec..

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Evo še ena kampanja končana, in še enkrat mi je dal Tržec po p..... :laugh: S kolegom sva lovila od četrtka zvečer, do nedelje zjutraj. V tem času sem imel dva prijema, eden mi je odletel za grm, drugega sem spravil do obale, nakar se mi je snel zaradi zaraščenosti pozicije. Šele ko se mi je snel sem videl, da je pod mojimi nogami vse zaraščeno, zato bi moral ribo odrilati na drugo mesto, kjer je v vodi manj ovir. Lovil sem tik ob lokvanjih, našel sem lepo čistino, ravno na prehodu. Vendar kot zakleto krap ni pobiral. Kolegu se je zadnji večer nasmehnila sreča in dobil je lepo lusko 20kg+. Jaz pa kapitalno babuško. :woohoo:

Tak da Tržec se ne da zlepa. :lol:

Sex, Carp & Rock`n Roll

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Ja,ja, tak je Tržec. :) Lahko res lepo preseneti, lahko pa ti da malo za mislit. Ravno zato pa se mi tako dopade...

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)