Jama TRŽEC

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

PuntoMB odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Iron, na keri poziciji si lovil?? Na makadamski cesti čist od zadaj?? Mi2 s kolegom sma bla vizavi utice. 9 šusov, 3 ribe na suhem, 4, 6 in 9kg, ostalo al se je odpelo al pa nama je trgalo :-/ Lovila sma pa 24ur. Riba je pa delala od polnoči do svita, pol pa koda ni ribe, od svita pa do odhoda dva šusa.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• bobo
  • Ekspert
  • Ekspert

bobo odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Bil malo na obisku v sredo popoldan pri Aljažu, lovil je na prvem rtu. Jaz zaradi službe nisem mogel. Počastil me je z dvema lepotcema. Riba je brez napak in zelo močna :laugh:

http://imgur.com/a/5SB1X

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Lovili sem od petka dopoldne do nedelje zjutraj, pozicija pa je bila na makadamu pri križišču z neko poljsko cesto. Punto, mislim da sta s kolegom tam obračala ko sta šla domov (zdi se mi da sem te videl na sovoznikovem sedežu, lahko pa da se motim) :)
Testiral sem neke svoje nove boile in sem z rezultati zelo zadovoljen. B) Tako, kot je za to jezero značilno je tudi pri nas bilo največ prijemov ponoči, razen prvi dan, ko sem imel čez dan štiri prijeme. Končalo se je pri osmih realiziranih, nekaj pa jih je seveda zaradi trave ostalo v vodi. Skupno pa smo trije imeli 19 realiziranih, kolega pa si je z 11+ krepko izboljšal rekord.
Naredili pa smo tudi dobro delo in labodjega mladiča rešili naveze zapičene v kljun. ;)

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Res je, bil sem na sovoznikovem sedežu. Super ste lovili. Upam da maš kakšno slikico, katero boš podelil z nami :)
Nazadnje ko sma bila v Tržcu je bilo 5 labodjih mladičev, zdaj sma jih naštela samo 4. Dobro da ste ga lahko rešli naveze, pri nama je en mladič konstatno počival in se pasel, sploh ni opazil da ni bilo njegove družine v bližini.

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Sobota dopoldne, pogled iz pred šotora.

4kg, mopedistek kateri je polepšal noč

6kg, lep potencial za prihodnost

9kg, A kdo ve kaj bi lahko bilo z njim narobe? Celi flekast (krvavi fleki), deloval mi je koda je slep.

Sončni vzhod v nedeljo

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Slikal nisem nič kaj, tako da mogoče kdaj drugič :)
Točno tisti samotarski mladič je imel navezo v kljunu, izgleda da je res malo "poseben" :laugh: Kar se tiče pa tistega bolanega krapa pa nebi vedel, je pa mogoče kakšna bolezen (upam da ne!) saj je bilo opaziti kar nekaj poginjenih rib. :(

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• koder2
  • Začetnik
  • Začetnik

koder2 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Prvic bi sel tja lovit pa me zanima predvsem, kje so boljse pozicije, kje je manj trave in ce se lahko lovi vsak dan v tedno ali samo vikende?
Lovit bi sem naslednji teden.

• Spook
  • Začetnik
  • Začetnik

Spook odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Zdravo, glede boljsih pozicij ti ne morem odgovorit, saj ima vsaka pozicija (po mojem mnenju) v jami prednosti in slabosti. Loviš lahko vsaki dan, glede trave pa je težko povedat kje je ni, oziroma kje je malo trave, najboljše bo, da malo zmarkiraš pa takoj vidiš kakšna je situacija.