Jama TRŽEC

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Sem jo končno obiskal in lahko povem da mi je ena izmed zanimivejših voda v Sloveniji, definitivno pa (meni osebno) top voda v Mb-Ptujskem okolišu! :)
Je pa skoraj vse, kar o Tržcu piše tu na forumu popolnoma res! Sam sem zaradi pomanjkanja izkušenj lova v zaraščenih vodah izbral bolj globlji predel, kjer naj nebi bilo problema z zaraščenostjo, pa se mi je vseeno pogosto dogajalo tole:

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Sahornik
  • Sahornik avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 2

Sahornik odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Hvala šefe za informacije in ostale stvari, si mi močno pomagal na moji kampanji...
JA OBJAVA JE NAMENJENA DANIJU, KI MI JE NUDIL INFO KAR NA SAMI JAMI TRŽEC....
Drugače pa, super lokacija, super ribolov, zakon čuvaj in tudi ostali ribiči, vsi radi pomagajo z nasveti.....
PRIPOROČAM

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 331

PuntoMB odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Na kaj si lovil, kolikšen si imel ulov?? Na keri poziciji si bil?

• Spook
  • Spook avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 55

Spook odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Tudi sam sem v zadnjih štirinajstih dnevih odlovil nekaj dnevnih ribičij v jami Tržec. Riba dela trenutno kar zadovoljivo, saj nisem niti enkrat ostal brez prijema, največji krap je imel malo čez 15kg.

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 331

PuntoMB odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Upam da to vreme ne zjaha preveč njihovega apetita.... Bomo videli kaj bo prinesel čas :-) Trenutno je nas cilka 6 junakov ki upamo da bo kaj akcije. Trenutno rahlo dežuje, a mi se ne damo :-)

• Spook
  • Spook avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 55

Spook odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Tudi sam sem danes imel planirano odlovit in ostat ponoči, vendar me je vreme nekako prepričalo v nasprotno :) dober prijem

• Sahornik
  • Sahornik avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 2

Sahornik odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Riba je delala predvsem ponoči, hranil sem s spombom, koruzo, brikete pa tut bojle sem nadrobil zraven, vse skupaj prelil s konopljinim oljem znamke Moore. Vse prijeme sem imel kot že omenjeno ponoči na pelete halibut, teža med 5 in 10 kg in pa tudi en bajsek 16,80. Trave je dosti notri, sam nisem markiral, so mi ostali svetovali, pa malo sem metal levo desno pa je blo. Lovil sem eno pozicijo pred češnjo, na tisti strani ko je makadamska cesta poleg.

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Jama TRŽEC

Očitno nas je kar nekaj iz foruma te dni lovilo v Tržcu! :)
Tudi sam sem z prijateljema lovil od četrtka pa do danes. Riba je delala dokaj zadovoljivo glede na spreminjajoče se vreme, sploh pa sem bil zadovoljen, ker sem imel vse prijeme na boilo narejeno iz popolnoma lastnega mixa! :D

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)