Forum slo fish

• Baer
  • Baer avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 17

Baer ustvaril temo: Forum slo fish

Pozdravljeni,

rad bi povedal nekaj svojih misli glede tega foruma oz. njegovih uporabnikov. Moram reči, da sem zelo razočaran, ker ta forum ne živi, ampak le životari. In to edini “živeči” forum ribičev v Sloveniji. Morda en prispevek vsakih nekaj dni, kar je dandanes v času pametnih telefonov zanemarljivo malo. Forumaši enostavno ne čutimo skoraj nikakršne potrebe, da bi svoje misli, izkušnje … delili z drugimi ribiškimi kolegi na forumu. Sploh se pa to vidi, ko kdo kaj vpraša. Navadno sploh ne dobi odgovora, kar je žalostno …
P.s. Ribicija.info je tudi čisto zamrla, svoj čas je bilo zelo živahno, zdaj pa popolno mrtvilo

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Objav: 2632

Slofish odgovoril na temo: Forum slo fish

Baer,

hvala za tvoj zapis in tvojo "skrb" ...

Na mojo žalost in mogoče tudi tvojo, pa še od koga, so časi forumov mimo. Življenje mladih se je na žalost preselilo na socialna omrežja, kjer se nahaja tudi naš forum - poglej in nam sledi, po novem tudi na Instagramu. :)

www.facebook.com/slofishing/
www.instagram.com/slofishing/

Vsekakor pa verjemi, da stran Slo-fishing.si v ozadju še vedno živi - na njej se vsak dan nahaja tudi do 1000 "unique visitorjev", kar na koncu koncev niti ni tako malo. Ljudje berejo članke krapolovu, zelo brani so članki o morskem ribolovu in še o čem ...

... res pa je, da se veliko manj piše, kot se je nekoč.

Mogoče zato, ker smo veliko tega že napisali in se MNOGO tega že lahko najde na naši strani!? ;)

Vsekakor pa, kot sem že rekel, še vedno iščem kandidate, ki imajo žilico do pisanja in bi bili pripravljeni napisat kakšen članek - seveda, PLAČAM za vse to. ;)

Kaj veš, mogoče pa pride kdaj dan, ko bom živel samo za ta forum in to spletno stran in se bo nove vsebine objavljalo VELIKO bolj ažurno! Mogoče ... ;)

Bodi lepo in seveda, lep pozdrav vsem ribičem, stari gardi iz foruma in novim članom, ki nas mogoče samo berete, pa nič ne podelite z nami ...

Siniša

Kjer je ribolov doma.

• zator
  • zator avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 568

zator odgovoril na temo: Forum slo fish

Vsak hoče samo prebirati neki da bi pa kdo kaj objavi... To pa ne

• Baer
  • Baer avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik

Baer odgovoril na temo: Forum slo fish

Pozdravljeni,

Do neke mere bo to s socialnimi omrezji ze drzalo, ampak verjetno ne povsem. Na nemskih forumih se forumasi zelo trudijo odgovarjati na vprasanja, med njimi potekajo zavzete debate itd. No ja, vsaj prispevki o krapolovu ipd. se prebirajo. Bi se kar strinjal z Zatorjem, a po drugi stran jaz ponavadi ne najdem odgovorov na svoja vprasanja. Zato me cudi, da med forumasi ni vecje pripravljenosti deliti svoje znanje in izkusnje z drugimi. Vcasih me zgrabi, da bi kaj napisal, a me potem hitro mine, ko pomislim, da odgovora verjetno ne bo

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Forum slo fish

Pa jaz sem do zdej še vedno dobil odgovor, je pa res da na tujih forumih, jaz sem na avstrijskem se kar dogaja, ampak za to je poskrbljeno od adminov z različnimi temami in nagradnimi igrami, je pa res da je ta forum katerega omenjam zelo dobro podprt s sponzorji.

• Baer
  • Baer avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik

Ravno o tem govorim. Tudi sam na tujih forumih dobim odgovor - in to hitro, pa ne samo enega. Samo na tujih forumih pač lahko sprašuješ za opremo, za vode pa na primer pa bolj težko. Se mi pa zdi, da so na tem forumu kraparji kar aktivni, spinarji, med katere sodim sam, pa precej manj in zato tudi taki občutki z moje strani (muharji imajo pa tako ali tako svoj forum).

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Forum slo fish

Mislil sem s tem, da na tem forumu dobim odgovor..

• Baer
  • Baer avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik

Odlicno, ce res vedno dobis odgovor. No ja, morda pa le spet poskusim ;)