Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

• Slofish
  • Slofish avatar Avtor
  • Administrator
  • Administrator

Slofish ustvaril temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Ribolov poleti ali ko ti vročina ne pride do živega! Skupaj 22 prijemov, od tega zunaj 13 rib teže: 19,30kg, 18,90kg, 18,60kg...

Kaj mislite, kdo je to zapisal!?

Jure, sorry, nisem mogel, da ne bi tega kopiral tukaj na forum, upam, da nisi jezen - vse skupaj se je ravno sovpadalo z našim novim člankom, ki sem ga danes objavil na strani.

Kako na ribolov poleti, da bo ta čim bolj uspešen?

No, celoten zapis se je na FB glasil takole:

"Nora kampanja je za mano. Skupaj 22 prijemov, od tega zunaj 13 rib teže: 19,30kg, 18,90kg, 18,60kg, 18,30kg, 17,90kg, 17,20kg, 16kg, 15kg, 13kg, 11kg, 3x7kg. Ko ti vročina ne pride do živega."

Ribolov poleti je torej lahko izjemno USPEŠEN - v veselje nam bo Jure, če boš z nami delil kakšne trenutke tvoje zadnje kampanje, ter seveda vsi ostali, zapišite, kako se pa vi odpravljate na ribolov poleti. ;)

Tako je Jure čakal ribe in jih kot kaže več kot uspešno dočakal. :D

LP in DP

Kjer je ribolov doma.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator

James odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Ni problema. :)

Res je, kot sem zapisal, sem se vrnil iz res nore kampanje. Lovil sem na lokalni Gramoznici, v štirih dneh sem imel vsega skupaj 22 prijemov, ven sem dobil 13 rib teže: 19,30kg, 18,90kg, 18,60kg, 18,30kg, 17,90kg, 17,20kg, 16kg, 15kg, 13kg, 11kg, 3x7kg.

Naj povem, da sem lovil na kar težki poziciji, kjer je v vodi kar nekaj ovir (skal, školjk, potopljenih jeklenih žic), zato sem tudi izgubil toliko rib.

Dogajalo se mi je namreč, da mi je sredi drila odrezalo silk, predvrvico, skratka bilo kaj sem imel vse je rezalo. :angry:

Tako da sem se med kampanjo konkretno navezal. :)

Brez čolna bi težko lovil, saj sem moral dostikrat reševati iz čolna, sploh če mi je riba potegnila pod most med stebre.

Pritisk na vodo je bil ogromen, bilo je polno ribičev in kopalcev, ki so brezbrižno plavali tudi mimo laksov (ne upam si predstavljati da bi imel takrat prijem, verjetno bi se mu lepo okoli silka ovil potem pa naj plava :evil: ).

Večina prijemov sem imel v največji vročini, kar me je kar malo presenetilo. Sem imel pa vso kampanjo enak način lovljenja, obvezno poleg sistema PVA mrežica, takoj za sistemom pa tri rakete in to je bilo vse. Ribo sem uspel kar lep čas obdržati na krmišču in kar je najbolj zanimivo, da sem dobil samo večje ribe.

Več o kampanji bom napisal na svojem blogu , samo da najprej pregledam fotke, ker jih je res veliko. :laugh:

Bom pa na tej vodi tako kampanjo težko ponovil, že z enim 18kg krapom bi bil presrečen, da pa jih je toliko padlo pa si niti v sanjah ne bi upal pomisliti.

Sex, Carp & Rock`n Roll

• Slofish
  • Slofish avatar Avtor
  • Administrator
  • Administrator

Slofish odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Bravo, Jure!

Kot kaže, zna ribolov poleti biti izredno zanimiv, še posebej, če veš kaj in kako delaš. :D

Pa upam, da kmalu dobimo kakšno tvojo sliko ujetega krapa - da ne bo ostalo samo pri tem lončku iz prvega posta. Hehe. ;)

LP in DP

Kjer je ribolov doma.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator

James odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Evo nekaj fotk, več jih najdete na mojem blogu . Vse ribe so bile ujete na enako bojlo PERKA BAITS, okus Banana riba. Je pa zanimivo, ker sem dostikrat ob prijemu kar isto bojlo nazaj metal. Z isto bojlo sem dobil 3 ribe. :laugh:

lp

Sex, Carp & Rock`n Roll

• aveden3
  • Začetnik
  • Začetnik

aveden3 odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Čestitam. Bravo. Prelepe ribe :cheer:

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Lepo, lepo... :)

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

James tole je pa bolano,bravo bravo zaslužil si si tak ribolov čestitke res.

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

miso84 odgovoril na temo: Ribolov poleti - ko ti vročina ne pride do živega!

Auuu kaka ribicija.Toliko velke ribe ujete naenkrat je pa res noro.bravo james