Ribnik na Štajerskem

• Andrej60
  • Andrej60's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member

Andrej60 replied the topic: Ribnik na Štajerskem

To pa nikakor ne. Če ne druga bo v malem ribniku delala babuška. Pa kakšen krap bo tudi prijel. Pač še to ni tisto tapravo. Nekaj boš pa sigurno ujel. Zadnje dni deluje koruza, pa malo nad podnom.

Please Log in to join the conversation.

• Smuč
  • Senior Member
  • Senior Member

Smuč replied the topic: Ribnik na Štajerskem

Andrej60 wrote: To pa nikakor ne. Če ne druga bo v malem ribniku delala babuška. Pa kakšen krap bo tudi prijel. Pač še to ni tisto tapravo. Nekaj boš pa sigurno ujel. Zadnje dni deluje koruza, pa malo nad podnom.

aha, verjetno sem se malo narobe izrazil... Lovil bi na Dravi, vprašal pa sem zaradi prej omenjenega nihanja temperature.

Lp, Smuč

• Andrej60
  • Andrej60's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member

Aha! O Dravi trenutno žal nimam pojma, ker še letos nisem lovil.

• sedlarc1987
  • Senior Member
  • Senior Member

sedlarc1987 replied the topic: Ribnik na Štajerskem

a je bil kdo ta vikend v transomu?? je bilo kaj ulova???

• Andrej60
  • Andrej60's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member

sedlarc1987

Je kar nekaj postov v tej zvezi napisanih. Jaz sem v nedeljo lovil v malem. Pa je bilo slabo. Mislim pa da tudi v velikem ni bilo kaj dosti bolje. Poglej pod temo ribiški zapisnik.

• Slofish
  • Slofish's Avatar Topic Author
  • Administrator
  • Administrator

Slofish replied the topic: Ribnik na Štajerskem

Osebno bil v soboto (poglej med zapisanike). Lovil v velikem ribniku. Ujel le enega krapa.

So pa na drugi strani, pri cesti, nekateri kar lepo vlačili in velike komade.

• Stefko123
  • New Member
  • New Member

Stefko123 replied the topic: Ribnik na Štajerskem

Zdravo,
Na štajerskem oziroma kar v bližini Slov. Bistrice je precej aktiven ribnik Videž. Sicer ne drži kaj kapitalnega, se pa za popoldan ali cel dan kar naloviš. Sam sem že v popoldanskem ribolovu ulovil tudo do 15 krapov. Krapi so nekje med 1kg in 5kg, mogoče se najde kje kakšen večji. Ribnik poleg krapov vsebuje amurje, ki so precej lepe teže, pa tudi ploščice in babuške. Cena karte ulov in izpust je 7€/1palica in 10€/2palici, kupijo se lahko v koči ob ribniku. Lovi se lahko tako na plovec kot na grunt, sam ugotavljam da najbolj dela fedra in fake koruza ali pa razni boili. Lokacija je precej lepa, se splača zapeljat in pogledat. Lp

Affiliate Disclaimer:

Slo-fishing is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.