RAK - Rakitje (HR)

• Nejc
  • Nejc avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 89

Nejc odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

zdravo Doxii, loviu sem na keču dober teden nazaj 48ur domov sem šel v četrtek opoldne in so lovil še trije ribiči tko da neke gužve ni blo in je tut zdej po mojem mnenju nebo dost več konc tedna...
tut finzula kolker sem šou peš sem vidu zasedene use skup ene 4 pozicije
riba na Keču je delala povprečno, verjetno zarad vode k je bla ful topla, u 48 urah sm ujeu mau čez 140kg rib...
če te še kaj zanima vpraš
LP, Nejc

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• dominks
  • dominks avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 2

dominks odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

Pozdravljeni!
Ima mogoče kdo informacijo kako je kaj na finzuli? So kakšne spremembe letos? Mogoče kdo ve če se je led v celoti stopil?
Če ima kdo kakršne koli informacije se priporočam. :)
Hvala v naprej, lp!

• tekkno
  • tekkno avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 21

tekkno odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

dominks napisal: Pozdravljeni!
Ima mogoče kdo informacijo kako je kaj na finzuli? So kakšne spremembe letos? Mogoče kdo ve če se je led v celoti stopil?
Če ima kdo kakršne koli informacije se priporočam. :)
Hvala v naprej, lp!

Leda več ni. Sem lovil v nedeljo čez dan, riba je bol slabo delala, dobo sem enga krapa cca 8kg.
Dnevna je 120kn, C&R.

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1877

kovo_carp odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

A ima kdo kaj informacij o Tempu? So 3 palce tako kot na Finzuli al 2 tako kot na keču? Je tam tut somič notr? In pa dostop do pozicij, se da z avtom prit tam okrog al moraš od ribiškega doma tja trogat stvari?

• Dejo
  • Dejo avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 4

Dejo odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

S prijatelji grem konec aprila lovit v jezera Rakitje. V katero jezero bomo šli lovit še ne vem, saj sem na enem od forumov zasledil, da imajo konec aprila na Finzuli vsako leto tekmovanje, katerega organizirajo Avstrijci. Bolj se nagibamo, da bi odlovili v Finzuli, ampak če bo zasedena, pride v poštev tudi Keč ali Tempo. Zato me zanima, ali kdo ve kaj o tem. Prav tako me zanima, če ima kdo kakšno tel. št. od njihovih čuvajih, da pridobim kakšno informacijo, saj gremo na ta jezera lovit prvič. Prav tako bom vesel, če mi kdo od vas poda kakšno novo informacijo, katere še nismo zasledili na tem forumu.

Hvala v naprej, lp!

• dominks
  • dominks avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 2

dominks odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

tekmovanja imajo ponavadi na stazi ob nedeljah, to je na nasprotni strani jezera, če se pripelješ z keča.
Na tej strani se pa lahko normalni lovi, če dobiš prostor. Meni se še ni zgodilo da nebi dobil placa, pa smo tam vsako leto za prvi maj. Je pa res da če prideš v soboto, je ponavadi finzula kar polna zato grem jaz ponavadi v petek dol.
Na keču sem bil samo enkrat, ampak se mi ta varjanta ne dopade (gužva, šotor pri šotoru, prostora levo, desno praktično ni, če je jezero polno, ali pa skoraj polno...)
Na fizuli je med placi kakih 50m ali pa tudi več odvisno kje se namestiš, tako da ni problema z tem da bi ti kdo zapiral met.
Če slučajno prideš na vikend konje tekmovanje, ti bo paznik povedal kam lahko greš. Jaz se ustavim pri ribiškem domu, tam je številka paznika na oglasni deski in ga pokličeš. Načeloma ti reče da si najdi prostor, tekom dneva pa bo prišel do tebe in te pokasiral za karto.
Če sem kje v meglo pihnil me naj nekdo popravi :)
Lp, in dober prijem

• Dejo
  • Dejo avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 4

Dejo odgovoril na temo: RAK - Rakitje (HR)

hvala za info :)

dober prijem
Dejan