Jezero Tribalj

• miso84
  • miso84 avatar Avtor teme
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 457

miso84 ustvaril temo: Jezero Tribalj

Vrnil sem se iz 48 urnega ribolova na jezeru Tribalj.Jezero je oddaljeno okoli 5 km od Crikvenice in so bile temperature prav poletne.Ker je globina vode zelo nizka (2,5 do 3 metre.) je bila temperatura vode 18 stopinj,tako da se je riba že drstila.Kdor planira ribolov na tem jezeru mu res nebo žal,lepa narava in čista okolica,urejene pozicije,zelo zelo borbene ribe in pa neverjetna prijaznost čuvajev in pa ribičev ki tam lovijo.V dveh dneh sem ujel 10 rib - največje tri pa so imele 11 kg 16 kg in pa 17.200kg.Hranil sem z 5 kg partikla, 4kg bojlov in pa 2 kg peletov.Lovil sem na bojle Boilie Academy in pelete od CC Moore (bloodworm in betain).Prilagam tudi slike treh največjih.

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Jezero Tribalj

Lepo, lepo... :)
Je to voda kot Šumbar in Zaprešič ali pa je "normalno" jezero?

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• miso84
  • Poznavalec
  • Poznavalec

miso84 odgovoril na temo: Jezero Tribalj

Nevem ravno kaj si mislil s tem normalno jezero,ampak režim ribolova in cena karte je ista kot na Šumbarju in Zajarkih vendar zasedenost in pritisk na vodo ni tako velik kot tam.In riba preko 20 kil je redkost na tem jezeru.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Jezero Tribalj

Bravo Mišo, lepe ribe! Me je že lani vleklo za to vodo. Je pa res da ko za to vodo piha, zna močno pihat, tak da si hitro ob kak kos opreme.

Imate pa tukaj link do njihove spletne strani: www.saran-tribalj.hr/

Sex, Carp & Rock`n Roll

• miso84
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Ja burja zna bit kar problem na tem jezeru,čeprav je to bolj problem v zimskem času.

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Jezero Tribalj

Mislil sem, če je tudi tam "ribogojnica", kot nekateri pravijo za Zaprešič in Šumbar? Jaz sem sicer mnenja, da neglede na količino rib v vodi, jo je vseeno treba znat ujeti... :)

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• miso84
  • Poznavalec
  • Poznavalec

ja kolicinsko je na sumbarju in zapresicu ogromno rib samo dalec od tega da bi bila to lahka voda.riba je pod ogromnim pritiskom in prijemov ni veliko.vsaka voda je na svoj nacin tezka,use se mora idealno poklopit da je dober ulov.

• rstare
  • rstare avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 71

rstare odgovoril na temo: Jezero Tribalj

Tribaljsko jezero…
Končno se je odlovila prva kampanja, a tokrat na Tribaljskem jezeru. Čudovito jezero katero je znano po borbenih krapih. Lovili smo dva polna dneva, voda je bila še vedno precej hladna ali uspelo nam je uspešno začeti novo sezono. Lovili smo na brani za katero je znano da je vedno dobra pozicija.

Vreme nam je bilo izjemno naklonjeno brez oblaka in burje katero nekateri zelo dobro ponajo...

Frankfurter spicy ta aroma je bila precej uspešna v kombinaciji z 10mm pop up scopex

A kaj naj še rečem zelo zadovoljen z ribolovom in kvalitetno preživeti čas z kolegi...
No tako kot sem začel sem tudi končal z malim krapkom.

Upam da se kej takega kmalu ponovi.