Zaprešič-Zajarki

• bb25
  • Avtor
  • Poznavalec
  • Poznavalec

bb25 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Pozdravljeni,
je gdo lovil kaj zadnje case na jezeru? Kakšna je situacija(vodostaj aktivnost ribe...)? Na koliko palic se lahko lovi brez doplacila?

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• mateos88
  • Začetnik
  • Začetnik

mateos88 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Pozdravljen, kolikor mi je znano je vodostaj normalen, riba je pa tudi aktivna...Cena dovolilnic je pa za 3 palice 60 kun dnevna in 60 kun nočna...se pravi 120 kun za 24 ur(18eurov). Priporočam pa, da se odpravite kakšen dan pred vikendom, ker med vikendom so ponavadi boljši placi zavzeti...

• sedlarc1987
  • Poznavalec
  • Poznavalec

sedlarc1987 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Zdravo!
Jaz sem prišel nazaj v nedeljo in ti lahko povem da riba dela slabo, razen na bombekovem placu se dobro lovi.
V povprečju smo imeli po 2 ali 3 prijeme čez celi dan, marsikdo je bil brez prijema celi teden.
Voda pada (vsaj takrat je) , tako da verjetno riba zaradi tega ni preveč aktivna.
Razen bombekovega placa mislim da so lovili najboljše na cesti.
Koliko sem opazil je najbolje pridit v nedeljo zgodaj zjutraj, vsaj ta vikend je bilo tako, da je skoraj celo jezero šlo domov v nedeljo.

• bb25
  • Avtor
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Hvala za odgovore...na kaj pa ste lovili če ni skrivnost?...namen imam iti v torekzgodaj zjutraj

kje pa je bombekov plac glede na to sliko:http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.cro-carp.com/portal/images/stories/zajarki7.jpg&imgrefurl=http://www.cro-carp.com/portal/saranske-vode/4-hrvatske-saranske-vode/49-zajarki&h=293&w=600&sz=42&tbnid=rnAVivvb26yajM:&tbnh=90&tbnw=184&zoom=1&usg=__MUsrKnPr3IZ5k4GhHZkOVVYnmKQ=&docid=9Euo4KPy-40F1M&sa=X&ei=VadmUpSfLMTDtQaCzYCwBQ&ved=0CC0Q9QEwAA

• sedlarc1987
  • Poznavalec
  • Poznavalec

sedlarc1987 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Bombekov plac je 13 ali 14. Lovi pa se na 120 m in 140 m na tem placu. Ampak bombekov plac je skoraj nemogoče dobiti :D

Mi smo lovili pa na seperaciji torej številka 28, 27. jaz sem lovil na 28 in sem ribe dobival samo ponoči, lovil sem na cca 90 m.

Lp Zvonko

• mateos88
  • Začetnik
  • Začetnik

mateos88 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Predlagam tudi place 10, 11 in 12. mi smo lovili med 90 in 120 metri, pa je riba tudi drugje na jezeru delala izredno slabo, mi smo pa sorazmerno dobro lovili...prvi dan in drugi so bili prijemi samo ponoči, ostale dni, ko smo dobro nahranili pa tudi čez dan...cca 10 do 15 prijemov...Splača se na lovit na teh pozicijah, ker se zadnje čase izredno dobro tam lovi...

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

miso84 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Jaz grem v ponedeljek zjutraj in bom do četrtka zvečer,upam da se bo dalo dobit kako dobro pozicijo.

• bb25
  • Avtor
  • Poznavalec
  • Poznavalec

jaz pa kolega se prav tako odpravljama ali v ponedeljek ali pa v torek...upam da se bo dalo dobit kakšen "dober" plac...dober prijem