Zaprešič-Zajarki

• vito2
  • vito2 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert

vito2 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

no da povem malo več. s kolegom sma lovila na poziciji 1. Do sedaj meni nepoznana pozicija kajti v torek ko sma prišla je bilo vse polno zasedeno in nama ni preostalo drugega. lovila sma 5 dni in vsi prijemi so bili ponoči. Dobil sem pa 5 lepših rib teže 15,5kg, 15,8kg, 17,5kg, 17,8kg in 20,3kg. Moram še povedat da je bila to po dveh letih moja prva ribičija z spod palico in daljinami nad 120m in me je bilo kar malo strah kako bo to zgledalo, ampak je trajalo pol dneva da sem se spet navadil :)
Lp, vito2.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• dani
  • dani avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

dani odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Pozdrav

Mene pa zanima če je gdo lovil kaj v zadnjem času na zajarkih?Kakšni so kaj rezultati ?Prav tako pa bi bil vesel če ima kateri izkušnje na kakšne arome boilov dela riba najraje(sladke, smreče, pikantne,..)

lp

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator

James odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Kolega je lovil teden dni nazaj, ujel je največjo ribo na vodi, Berto in sicer 30,42kg. Prav tako je bilo ujetih kar nekaj kapitalnih rib, tako da zgleda da riba dela.

Sex, Carp & Rock`n Roll

• dani
  • dani avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

dani odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

a veš mogoče na ketere boile je lovil?Na kateri poziji pa je lovil?

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator

James odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Lovil je nasproti separacije (strojev kjer kopljejo gramoz). Lovi pa na bojle, katerih se ne da dobiti pri nas, romunska firma Dudi baits.

Sex, Carp & Rock`n Roll

• mateos88
  • Začetnik
  • Začetnik

mateos88 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Lep pozdrav, opisal bom kampanjo na Zaprešiču, ki je bila ta vikend.
H
Odločili smo se, da bomo eno zadnjih kampanj letos odlovili na Hrvaškem, natenčneje na Zaprešiču. Ker je ponavadi tam čez vikend polno, oz. so najboljši placi zadeseni, smo se odločili, da gremo malo prej. Kolega je šel dol že v torek ponoči misleč, da rezervira enega boljših placev. V sredo zjutraj mi je sporočil, da je vse zasedeno in da imamo šanso še na edino enem placu, ki je še kolikor toliko veljal za soliden plac. Jaz in en drug kolega in najine punce, smo prispeli dol v sredo proti večeru. Vsi skupaj smo postavli kamp in v temi postavili vabe v vodo. Ker je kolega že skoz v sredo hranil z raketo čez dan, je bilo nekaj prijemov ampak nič večjega od 15kg. Drugi dan zjutraj pa smo zmarkirali celotno pozicijo, nahranili zjutraj in potem hranjenje na vsako uro in pol, ter nastavili vabe. Proti večeru pa se je začelo divjanje od palic do palic, ribe so grabile nevrjetno. Hranili smo vsak dan v intervalih. In tako do nedelje dobili ogromno krapov med 10 in 20 kg, sedem krapov je bilo večjih od 20kg. Največji je znašal 27,500 kg, naslednji 25,200..... 24,400..... 21,100..... 21,300..... 21......20,700. okoli 10 krapov je bilo tudi med 20 in 15 kg. Skupek vsega tega bi lahko rekel da je bila res lepa kampanja...

Še nekaj slik:

imageshack.us/g/716/zx2.png/

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

miso84 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Uf fantje tole je bila pa res prava ribičija,dobro ste se nalovili,kilaže so pa sploh brutalne.A ste to lovili na pozicijah 10,11,12 kolikor sem lahko videl po slikah?Čestitke za tak ribolov.

• mateos88
  • Začetnik
  • Začetnik

mateos88 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Ja res jebila prava ribičija...Ja poziciji 10 in 11...edino kar je še bilo prosto...ampak je pav osnovi kolikor sem slišal na pozicijah okoli otoka delalo slabo. Ribo smo privabili k sebi...