Zaprešič-Zajarki

• mateeej goričke
  • mateeej goričke avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 179

mateeej goričke odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Sem lovil na zaprešiču pa sem dobil ribe ;) tisti ki pravi da je zaprešič težka voda potem boljše da na takih vodah ostane :D

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 457

miso84 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

So jezera,ki so polna ribe vendar je pritisk ribičev ogromen in se riba teško ujame in so jezera,ki imajo zelo malo rib in je ribo spet teško dobit,ker je enostavno ni dosti not in je treba dneve in dneve truda da se sploh kaj ujame,to je use res.In res je tudi da imaš večjo možnost za ulovom na tisti vodi,ki je polna ribe,ni pa vedno tako enostavno.Se pa ne strinjam z pele uporabnikom,ki pravi da taki sebe poveličujejo ki pravijo za neko vodo da je teška pa to za njega ni.Oprosti pele ampak za nekoga je 50 kg bremena dvignit teško za nekoga pač ni,usi smo si različni,usaka voda posamezniku predstavlja drugačen izziv in težavnost.Da bi se pa s tem poveličeval potem pa raje nikoli več nič ne objavim od ulovov in ne komentiram na forumu,da nebi ljudje mislili da sem preveč nadut ponosnež.Mislim da je forum postavljen v ta namen da si izmenjujemo informacije,če pa se motim pa lahko takoj zaključim z objavami in komentarji,nebo noben problem

• fzibert1@amis.net
  • fzibert1@amis.net avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1421

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

mišo:usaka voda posamezniku predstavlja drugačen izziv in težavnos-se strinjam s tem kar je rekel Mišo.Mislim da bo bolje da zaklučimo to debato ker ne bomo daleč prišli. Sto ljudi sto čudi -in prav je tako ;)

• pele
  • pele avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 174

pele odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

miso84 napisal: So jezera,ki so polna ribe vendar je pritisk ribičev ogromen in se riba teško ujame in so jezera,ki imajo zelo malo rib in je ribo spet teško dobit,ker je enostavno ni dosti not in je treba dneve in dneve truda da se sploh kaj ujame,to je use res.In res je tudi da imaš večjo možnost za ulovom na tisti vodi,ki je polna ribe,ni pa vedno tako enostavno.Se pa ne strinjam z pele uporabnikom,ki pravi da taki sebe poveličujejo ki pravijo za neko vodo da je teška pa to za njega ni.Oprosti pele ampak za nekoga je 50 kg bremena dvignit teško za nekoga pač ni,usi smo si različni,usaka voda posamezniku predstavlja drugačen izziv in težavnost.Da bi se pa s tem poveličeval potem pa raje nikoli več nič ne objavim od ulovov in ne komentiram na forumu,da nebi ljudje mislili
da sem preveč nadut ponosnež.Mislim da je forum postavljen v ta namen da si
izmenjujemo informacije,če pa se motim pa lahko takoj zaključim z objavami in komentarji,nebo noben problem

Se opravičujem,še posebno tebi,malo sem se nerodno izrazil,vidim da loviš v Zaprešiču tudi pozimi in ne glede na to da Zaprešič velja za dobro zimsko in zgodnje spomladansko vodo,vedno dajem priklon tistim ki lovijo v tem času in še večji če kaj ujamejo in zagotovo Zaprešič v tem času je težka voda.,

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 457

miso84 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Pele,saj pravim da govorim iz svojega stališča,ker jaz lovim na Zaprešiču samo pozimi.Lovim na tej vodi od leta 2008.Enkrat sem bil aprila,ostalo use od novembra pa do februarja.In v takih razmerah ni use idealno.Nikoli pa nisem lovil tam poleti,da bi res lahko videl kaka je dejanska - normalna aktivnost ribe.Zato iz svojega primera povem da je meni osebno teška voda,ker tudi pogoji niso idealni tak čas.Tudi sam imam raje jezera,kjer imaš svoj mir ampak ker rad lovim čez celo sezono,tudi pozimi potem se odločam za zaprešič,ker je voda kjer se da tud pozimi kaj ujet.Use uredu,sam da smo se razumeli. :)

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 54

nelkosmile odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Mi lahko kdo pove kako oz. kje se kupijo dovolilnice, koliko pride 3 dnevna kampanja. Nikoli še nisem lovil na Hrvaškem, po vaših besedah se sliši kar privlačno.

• General D
  • General D avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 170

General D odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

karto kupiš v ribiškem domu zraven manjšega jezera, cena je 20€/3 palce/24 ur.

• rudar71
  • rudar71 avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 94

rudar71 odgovoril na temo: Zaprešič-Zajarki

Kot ti je General napisal,karto kupiš v ribiškem domu zraven manjšega jezera...
Plačaš karte in greš kasneje po njih,al pa ti jih čuvaj prinese na lovno mesto..
Ti pa predlagam, da se prej pelješ okol jezera,poiščeš plac,če maš kolega zraven naj on ostane in ti greš po karte...

Bolje biti v ribolovu in mislit na cerkev,
kot biti v cerkvi in mislit na ribolov...