Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Ribolov roparice se pogosto izvaja z vijačenjem. Med najbolj poznane ribe uvrščamo ščuko, soma, smuča in mnoge druge.

TEMA: Aliexpress Kitajski Woblerji

Aliexpress Kitajski Woblerji 22 Nov 2017 12:56 #36917

• yyyeb
  • yyyeb's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 59
Pozdrav. Kupil sem nekaj kitajskih woblerjev. Veliko se jih poceni prodaja tudi na bolhi. Izgledajo zelo lepo, delujejo isto kot vrhunske firme, akcija, plovnost, barva...vse top. Kaj pa je problem? Problem je to, da so kovinske rinke kjer so pripeti trnki samo zalepljeni 5mm v notranjost. To ne zdrzi velike ribe nikoli. Rapala in ostale kvalitetne vabe imajo žico čez celo telo wobblerja. Imate kake izkušnje?
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Aliexpress Kitajski Woblerji 25 Nov 2017 21:31 #36922

• Klamzi
  • Klamzi's Avatar
  • PRIJAVLJEN
  • Poznavalec
  • Objave: 427
Ne skrbi, tud Rapala in ostale znane znamke imajo zelo redko žico skozi telo... in zdržijo.

Aliexpress Kitajski Woblerji 28 Nov 2017 08:03 #36924

• yyyeb
  • yyyeb's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
Koliko jaz vem je vecina rapal iz balze in ima zico skozi telo. ne vsi modeli ampak vecina.

Aliexpress Kitajski Woblerji 28 Nov 2017 08:39 #36925

Kaj pa ce bi jih sam zmodeliral? Da zamenjas tisto in napeljes skozi cel wobler?

Aliexpress Kitajski Woblerji 29 Nov 2017 08:45 #36929

• yyyeb
  • yyyeb's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
Če bi bli leseni bi jih zmodeliral. Sem že nekaj voblerjev izdelal iz balze. V plastične se pa nočem spuščat. Ne vem kako bi jih nazaj skup zalepil pa na koncu zadihtal pri žici.

Aliexpress Kitajski Woblerji 29 Nov 2017 11:36 #36930

• Klamzi
  • Klamzi's Avatar
  • PRIJAVLJEN
  • Poznavalec
  • Objave: 427
yyyeb wrote:
Koliko jaz vem je vecina rapal iz balze in ima zico skozi telo. ne vsi modeli ampak vecina.
Saj pri balzi druge opcije skorajda ni. Ti si spraševal za plastične, tukaj pa imajo Rapale zeloooo redko žico skozi telo.
Čas odpiranja strani: 0.053 sekund