Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

• pele
  • pele avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 174

pele odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Zelo lepo napisano,žal mi je,da nisi ujel tudi kakšnega večjega krapa,kajti zagotovo so v vodi tudi taki,žal mi je da si imel nesporazum z sosednjim ribičem,kot sem ti ob obisku omenil bomo poiskušali z nasledjim letom spremeniti režim,tako da bi bila jama samo za ribolov ujemi in spusti,razmišljamo tudi da bi to mesto kjer si lovil ukinili,saj se ves ta kot lahko pokrije z tistega mesta kot je lovil tisti krapar z katerim si imel nesporazum,v glavnem delamo na tem da bi to jamo,pa gramoznico Babinci in pa Gajševce čimbolj približali kraparjem.,lp

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• ribic2
  • ribic2 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 157

ribic2 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Joj škoda, da nisem vedel, da boš tu lovil bi še jaz prišo na obisk z mrzlimi, saj živim le 4km stran :)..

• iron3
  • iron3 avatar Avtor teme
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Ribic2: se priporočam za drugo leto, in te bom prej obvestil. ;)

Pele: Nevem, ampak zdi se mi, da bo potem z ukinitvijo te pozicije tista na špici polotoka postala preveč dominantna, saj boš z nje lahko pokrival celo jezero, česar se z drugih neda.

Hvala vsem ki vam je napisano všeč! Obljubim da se potrudim napisati še kaj, je pa ponavadi(priznam) problem lenoba! :) Je pa ta zapis bil nekakšen odgovor na debato v neki temi, kjer je bilo rečeno da je podobnih objav resnično premalo. In s tem se popolnoma strinjam! Fino bi bilo, če bi vsak aktiven član(vem da je nekaj čez tisoč pijavk ki samo pobirajo in iščejo informacije, nič pa nam ne vrnejo) na leto napisal vsaj eno objavo v temo ribiški zapisnik. Saj vem, da ni vsak za pisanje, in da ni lahko razviti neke zgodbe. Bi pa lahko vsaj opisal svoj pogled na ribolov in mogoče še dodal razne opise svojih tehnik in pa tudi nekaj fotografij.

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• miso84
  • miso84 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 457

miso84 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Bravo Sašo,z veseljem sem prečital članek,dobro si to spisal.

• krap95
  • krap95 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 578

krap95 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Vsaka čast, super članek, naslednič pa upam da ti še kak večji poplača trud :)

C&R - Ujemi za užitek, slikaj za spomin, spusti za prihodnost!

• rainbow-man
  • rainbow-man avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 5

rainbow-man odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Lepo si napisal o naši grazmoznici, ki vsekakor ima res lep potencial - saj v njej še vedno plavajo kapitalni amurji, katere občasno občudujemo ko elegantno drsijo pod vodno površino... Sam sem po tvoji kampaniji (ker sem v bližini doma) pričel z obilnim hranjenjem (koruza, tigrov orešček) iste pozicije na kateri si bil ti - klm št. 6, saj sem dobil močno voljo za ribolov v omenjeni gramoznici in hkrati bi rad naredil test, ali se še da kakega tega vodnega lepotca ujeti. Danes grem v 24 urno kampanijo in me res zanima rezultat. Vas obvestim.

• iron3
  • iron3 avatar Avtor teme
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Hvala Mišo, hvala krap95 (upanje umre zadnje!!!), hvala rainbow-man!
Rainbow-man: držim pesti da se te usmili kaj lepega :) Definitivno pa poročaj neglede na uspeh.

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• jolemajole
  • jolemajole avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 69

jolemajole odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Iron, super članek, res odličen, čim več takšnih :)
Zanima pa me katere trnke uporabljaš in kje se jih kupi, sam namreč uporabljam isti princip trnekov in navez.
Hvala za odgovor
L.p.