Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

• rainbow-man
  • rainbow-man avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 5

rainbow-man odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Evo, vrnil se iz nočne kampanje na Golniku. Pričel sem včeraj ob 16 uri, končal danes ob 8.30. Moram reči, da je ta kampanja bila posvečena izključno ribolovu amurja, vendar tudi priznam, da ni uspelo.. Hranil sem z ogromno partikla, dodal hrano za amurja ter lovil na sistem pop-up - tigrov orešček ter bojli snežak, sladke arome. Včeraj okrog 18 ure sem imel prvi prijem -( na snežaka) moram reči, da je bil res super štart ribe, katero sem komaj krotil do obale, vendar pa jo na žalost izgubil v robu v vejevju. Skozi noč je sledilo še nekaj prijemov, vendar le manjši krapi - do 6 kg. Žal amurja, ki je bila moja ciljna riba, mi ni uspelo pretentati... Za en dan oz. noč sem zadovoljen z ribolovom, svetujem pa vsem kateri nameravate na to gramoznico, da OBVEZNO rabite čoln, saj je velika verjetnost, da bo zapeta riba zbežala v veje podrtih dreves. Dejstvo pa je tudi, da riba več ali manj lovi ob skrajnem robu gramoznice, ob vejah itd...
Ker sem tudi čuvaj v RD Ljutomer, me v primeru ribolova lahko kontaktirate na GSM 051 661-667. (Boris).

PS: Kje se vstavijo fotografije??

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• iron3
  • iron3 avatar Avtor teme
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Jolemajole: Hvala! :) Odgovarjam ti v klepetalnici.
Rainbow-man: Lovil si brez čolna?

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• Maro
  • Maro avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 78

Maro odgovoril na temo: Gramoznica Golnik - Gezove jame, Avg. 2015

Lepo opisano svaka čast :)