RD "Bistrica" Domžale

• Guest
  • Guest avatar
  • Gost
  • Gost

Guest odgovoril na temo: RD "Bistrica" Domžale

ne strinjam se z domžalčanom tudi sam sem z domžal in na prevojah lovim kar dosti lani skoraj da ni bilo dneva da nebi kaj ujel letos 1 vse spustim nazaj cene kart so predrage na to kaj ponujajo ti ribniki se posebej za c&r bi lohk bile malo ceneje ne vem bosanci pa ribe pobirajo k da bi jih usak dan jedlll :rolleyes:

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 422

Domzalcan odgovoril na temo: RD "Bistrica" Domžale

Dobr ne zdej tuki bosance pa slovence mešat ker nismo zato da bi delal neke "izgrede". Jemljejo jih tudi slovenci, zakaj pa ne :) kupiš karto, pravico imaš vzeti 2 krapa do 5kg in zdej pa če ga vzameš al pa vrneš je tvoja stvar oz stvar posameznika.

Jaz sem na prevojah ujel samo babuške in enega krapa. Tja hodim samo še gledat kako se kakšne babe kopajo :D

Pa dober prijem!

• Slofish
  • Slofish avatar Avtor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Objav: 2638

Slofish odgovoril na temo: RD "Bistrica" Domžale

Domzalcan napisal: Dobr ne zdej tuki bosance pa slovence mešat ker nismo zato da bi delal neke "izgrede".

Se popolnoma strinjam! Dajmo se vzdržat teh nacionalnih opredelitev, ker sem siguren, da ni nacionalna pripadnost kriva za težave.

Če se pa ribe "kradejo" pa je treba to drugače urediti!

Kjer je ribolov doma.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Jst mam soseda k je Bosanec, pa jemle vsako ribo k jo ujame. Pa jih da kolegu pa vse to. Ampak ujame 2, napiše novo karto in spet 2. In to je to.

Mam pa strica ki je tudi v RD Domžale... pa se poserje na pravila in jih baše domov...pa še kart ne piše tko k je treba.

Dokler ne bo kontrol...pa dokler bodo "poznanstva" da ti sploh karte ne pogleda, jaz jo moram pa kupiti za 15€ (dobim kilo pa pol hot demonov pr Somu :D ) me pa za "paličico" zafrkava k tamale ribice lovim.

Ampak pustmo to. Vse kul :) vsak ima svoje mnenje.

Pa dober prijem!

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Se strinjam. Sploh ni važno kdo je kdo in od kod prihaja, važno je, kaj ima (NIMA) v glavi in kako razmišlja.

Če je nekdo primitivec in se požvižga na vse, ga lahko po prstih "vdari" le zakon in močno upam, da ga tudi bo.

Kjer je ribolov doma.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Slofish, mislim da zakon, dokler se ga ne uskladi in pridobi "prave" nadzornike in čuvaje, tukaj zakon ne bo odigral kakšne dobre vloge.

Čeprav mi je pa en znanec, tudi čuvaj, razlagal, če kršiš zakon, oz pravila RD, lahko čuvaj pokliče policijo, ki te potem kaznuje na licu mesta + iz sodišča dobiš dodatno kazen. Menda lahko nanese krepko čez 500eur...

Pa dober prijem!

• Slofish
  • Administrator
  • Administrator

Domzalcan napisal: Čeprav mi je pa en znanec, tudi čuvaj, razlagal, če kršiš zakon, oz pravila RD, lahko čuvaj pokliče policijo, ki te potem kaznuje na licu mesta + iz sodišča dobiš dodatno kazen. Menda lahko nanese krepko čez 500eur...

To sem imel v mislih. Zakon - policija - kazen!

Žal pa nastane težava, ko sodeluje čuvaj in pa ribič, ali pa da kar čuvaj sam krade ribe, pol pa se vse skupaj zakomplicira in nima tukaj moči tudi policija ne.

Kjer je ribolov doma.

• Domzalcan
  • Domzalcan avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Zakaj ne? Če ga vidiš, pokličeš policijo in ga prijaviš :) no ja...sam potem boš imel same probleme in bolje da na tem območju sploh ne loviš :D

Pa dober prijem!