Rd Radlje Ob Dravi

• Guest
  • Guest avatar Avtor teme
  • Gost
  • Gost

Guest ustvaril temo: Rd Radlje Ob Dravi

Če bo kdo lovil v revirjih ki so pod rd radlje ob dravi imam na voljo nekaj podatkov.
Njihovi revirji segajo od He Ožbalt do He Vuhred in He Vuzenica v njihovem revirju je tudi ribnik REŠ ter nekaj potokov kjer se lahko muhari. Dnevnica za ribolov na dravi je 16€ za turiste. Lovi se lahko na eno palico seveda ni problem če se vrže not kakšna grunt palica . Dovoljeno je ribolov z plovcem , vijačenje ter talni ribolov in tudi muharjenje. Vse ostalo in podrobno imate lepo opisano , napisano , narisano na njihovi spletni strani :)

Spletna stran družine: www.rdradlje.si/
Če želite kupiti dnevnico pokličete čuvaja na telefon: 041/339-751 Danijel : Zelo prijeten gospod.

To bi bilo z moje strani vse. Kdo bo šel kaj probat če ne letos pa drugo leto mu želim kar se da uspešen prijem.

lp nejc

P.S: Če slučajno kdo želi loviti pri HE OŽBALT lahko komot prečka elektrarno z avtomobilom je dovoljeno , če želi kdo priti na drugo stran drave. Prečkanje z avtomobilom je možno med tednom se pravim od ponedeljka do petka od 7ure zjutraj pa do 15ure popoldan takrat so tam delavci in pooblaščeni ki delajo v HE. Po 15uri popoldan je možno prečkanje samo z posebno dovolilnico ki jo imajo prebivalci ki živijo na drugi strani HE. Ker po 15uri popoldan prevzamejo nadzor varnostniki . Med vikendi je elektrarna zaprta vendar je možno prečkanje samo z posebno dovolilnico kod sem že dejal . Mogoče bi se dalo zmenit z varnostniki če bi vas spustili prek vendar jaz še tega nisem probal. Lahko pa se tudi vsak dan vsak vikend pride na drugo stran drave z Vlakom , saj je na drugi strani železniška proga. Lp :)

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.