RD Ruše in RD Radgona

• vito2
  • vito2 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 783

vito2 odgovoril na temo: RD Ruše in RD Radgona

Nimam pojma :) sem že 3 leta član pri RD Ruše pa sem enkrat na Dravi lovil pa še to sem vijačil malo za sprostitev... :) Nekako me ne mika...

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: RD Ruše in RD Radgona

Vito2 kako je z lovljenjem na tistih vodah, kjer upravlja RD Radgona. Imaš karte ceneje, ali lahko loviš v sklopu letne dovolilnice RD Ruše brez doplačila? Pa na katerih vodah je fajn loviti, mislim predvsem za kraparijo.

BTW, sem pa naredil ribiški izpit, tak da zdaj sem samostojni ribič! :D ;)

Sex, Carp & Rock`n Roll

• vito2
  • vito2 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 783

vito2 odgovoril na temo: RD Ruše in RD Radgona

Poglej jaz imam ruše zato ker je ceneje od radognske članarine in lahko pol vseeno lovim v radgonskih vodah kot član.. :) Jaz lahko na vseh vodah ki spadajo pod RD Radgona lovim kot član in dam recimo namesto 70e za tridnevno karto 35 :) Lovim pa večinoma na Negovskem jezeru ker imam tudi vikend 5 minut vstran... Sicer ni več nekaj zelo velikih krapov noter ker so pokradli... :( so pa izredno lepi in brez napak! Je pa to zelo težka voda ker je več ko polovica poraščena z lokvanjem in če ne poznaš jezera boš trgal... Blaguš ti ne priporočam če misliš krapa loviti ker je to bolj za roparje :) Gradišče je tudi fajn voda veliki amurji.. :) kaj več pa ti nebi znal povedat ker še nisem tam drugje od teh vod lovil...

• zanski18
  • zanski18 avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 5

zanski18 odgovoril na temo: RD Ruše in RD Radgona

Živjo! Jaz sem pa v RD Murska sobota, in v kolikor mi je znano sta pobrateni? Torej zanima me če imam na gramoznicah kaj ceneje? In pa kje je kakšna dobra lažja kraparska voda, kjer jo dosti krapov, pa če prav majhnih. (Sprašujem samo za prekmurje)