Nova oprema

• Nejc
  • Začetnik
  • Začetnik

Nejc replied the topic: Nova oprema

Tudi jaz sem mlad in gledam na vsak evro, ki ga zapravim za ribiško opremo :laugh:. Sam bi ti glede na moje izkušnje in izkušnje drugih za ugodno ceno priporočal:
-> Rola Mitchell Avocast 8000, sam imam to rolo in se mi odlično obnese, ima tudi slow oscilation system carpio.si/shop/index.php?route=product/p...ath=80&product_id=53 malo poglej po trgovinah s popustom bi se jo dalo dobiti pod 80eur.

-> tudi rola tica scepter ni slaba ali pa rola okuma powerliner, če imaš raje baitrunner imajo tukaj znižano www.kl-angelsport.de/carp-shop/rollen/ok...aitfeeder-pl865.html

-> palica JRC Contact carpio.si/shop/index.php?route=product/p...th=83&product_id=608 palica ima prvo rinko 50mm in je odlična glede na ceno, z njo se z malo tehnike lahko vrže 100+

-> blazina, mislim da ti tale blazina za to ceno ponuja največ www.kl-angelsport.de/carp-shop/zubehoer/...p-unhooking-mat.html

-> glede piskačev nevem ali žeiš z dalinjcem ali brez, za ta denar so te baje zelo dobri z dalinjcem www.trofeja.si/ribiska-trgovina/artikel/...rji-x2-remote-set-31 identične ima tudi firma b.ritci le da so njihovi dražji, če pa ne rabiš dalinjca so pa tisti, ki jih je prilepil fzibert uredu

-> Za rod pod ti svetujem da kupiš banksticke pa je čisto dovolj edin če loviš na trdih terenih.

-> za podmetalko pa nevem, mislim da je ta, ki jo je prilepil fzibert zelo uredu, samo glej da ma preme 100cm ali več

Tole te skupaj z malo popusta pri prodajalcih pride okoli 450eur, če pa kupiš piskače brez dalinjca pa še okoli 50eur manj

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• david1999
  • Topic Author
  • Poznavalec
  • Poznavalec

david1999 replied the topic: Nova oprema

Hvala vam za odgovore!

• Nejc
  • Začetnik
  • Začetnik

Sicer pa lahko dobis tut rabljeno robo, sam spremljat mors na bouhi pa na fb po skupinah, se najdejo zlo dobre stvari zlo pocen :laugh:

• david1999
  • Topic Author
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Sem ze gledal na razlicnih fb skupinah ampak rabljena roba je pac tak... lah se tud kr fejst zaserjes.

• Nejc
  • Začetnik
  • Začetnik

Blazine, rod podi, podmetalke so strvari k se splacajo kupt rabljeno, seveda mors to v zivo vidt, da ni kaj strgano pa tko...
Palice, role, piskaci je pa najboljs kupt novo

• david1999
  • Topic Author
  • Poznavalec
  • Poznavalec

• Nejc
  • Začetnik
  • Začetnik

Teh piskacev ne poznam lahko pa ti povem da na tvojem mestu teh piskacev nebi vzel, saj teli piskaci ne morejo biti bohve kaj
Ti dam moj primer: Ker sem zelel prisparati sem narocil poskace 3+1 iz kitajske za 45eur preden sem jih dobil sem moral placati davek in skupaj mi je naneslo na 60eur, piskaci so sicer vredu vendar ne nesejo vec kot 15-20metrov, na dezju jih pa k sreci se nisem imel saj se po pravici kar malo bojim.

Glede piskacev je tko da je bols dt mal vec in mas za skos, ne pa da kupis poceni in se tako kot jaz dobesedno 'nategnes'

• pele
  • Poznavalec
  • Poznavalec

pele replied the topic: Nova oprema

Nejc wrote: Teh piskacev ne poznam lahko pa ti povem da na tvojem mestu teh piskacev nebi vzel, saj teli piskaci ne morejo biti bohve kaj
Ti dam moj primer: Ker sem zelel prisparati sem narocil poskace 3+1 iz kitajske za 45eur preden sem jih dobil sem moral placati davek in skupaj mi je naneslo na 60eur, piskaci so sicer vredu vendar ne nesejo vec kot 15-20metrov, na dezju jih pa k sreci se nisem imel saj se po pravici kar malo bojim.

Glede piskacev je tko da je bols dt mal vec in mas za skos, ne pa da kupis poceni in se tako kot jaz dobesedno 'nategnes'[/quote

Ne strinjam se ravno z tem da se ne da dobiti dobrih poceni piskačev,sicer teh traxis ne poznam,recimo te www.trofeja.si/ribiska-trgovina/artikel/...rji-x2-remote-set-31 pa ima v ponudbi kar nekaj firm pod svojim imenom,tudi ceneje še se dajo dobiti,njihov domet je realnih 300 metrov in so skoraj neuničljivi,imel sem jih kar nekaj let,pravzaprav še mi vedno ležijo v omari in delajo kot 1 dan,je pa res da je plastika nekvalitetna in čez nekaj časa postanejo lepljivi,toda tudi to se da rešiti,piskajo pa enako kot ti ki jih imam zdaj in so skoraj 5x dražji.,

Base camp for fishing enthusiasts.