Rod pod

• david1999
  • david1999 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 161

david1999 odgovoril na temo: Rod pod

Zanima me, ce se splaca kupiti rabljenega za 65e. Rabljen je pa bil 1 leto oziroma 10x postavljen. Koliko sem gledal slike, je res videti ohranjen ampak osebno ga nebi mogel videti ker je prodajalec predalec.

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• david1999
  • david1999 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 161

david1999 odgovoril na temo: Rod pod

Zanima me, ce se splaca kupiti rabljenega za 65e. Rabljen je pa bil 1 leto oziroma 10x postavljen. Koliko sem gledal slike, je res videti ohranjen ampak osebno ga nebi mogel videti ker je prodajalec predalec.

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 61

simep odgovoril na temo: Rod pod

Ker razmišljam o nakupu Anacondinega rod poda Rider pod(je v akciji v spletni trgovini nordfishing), bi prosil lastnike omenjenega rod poda za oceno oz. mnenje ali je rod pod dovolj stabilen, robusten, ali brez problema stojijo tri palice z big pit rolami. Kako se noge fiksirajo, ker ne vidim nobenega vijaka oz. zatiča s katerim bi noge lahko fiksiral (kot je naprimer pri modelu Extension).

• iron3
  • iron3 avatar Avtor teme
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Rod pod

Nogice se skoraj sigurno fiksirajo tako, da jo vrtiš okoli njene osi. V sebi ima navoj, na nosilcu noge pa je vijak.
Tega rodpoda ne poznam, ti pa lahko priporočam Anaconda Extension rodpod, ki je preizkušen in je prva liga (v e-jure.com je le 10€ dražji kot pri NF77, je pa dostava brezplačna ;) ).

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 61

simep odgovoril na temo: Rod pod

Iron3 hvala za informacije, sej sem z enim očesom tudi model extension gledal (čeprav je dražji, vendar enkrat kupim pa imam mir), tako da bom kar njega nabavil. ;)

• Perme
  • Perme avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 67

Perme odgovoril na temo: Rod pod

mene pa zanimajo mnenja o teh dveh rod podih

Hvala