Nakup gumenjaka

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Jaz bi na tvojem mestu, glede na to da bosta po večini dva gor vijačila, gledal dolžino 2,70m. Mislim, da je ravno tista meja, da čoln ne bo prevelik in ne premali. Svoj čoln sem osebno prevzel v trgovini (takrat so jo še imeli v Račah). Najboljše da pokličeš in vprašaš kako je kaj z dobavo, kolikor mi je znano nimajo nobene zaloge. Je pa znamke Noah Yacht.

Glede roka izdelave, sam nisem opazil da bi bilo kje napisano, dobiš pa poleg vse potrebno za registracijo (če bi ga hotel uporabljati na morju).

P.S.: Jih pa naročujejo iz tukaj: noahyacht.en.alibaba.com/product/6267881...r_boat_2_3_8_2m.html Mogoče te pride ceneje če ga sam direktno naročiš, seveda če se zmeniš da ti samo enega pošljejo.

Sex, Carp & Rock`n Roll

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Sam imam kot drugi čoln 2.8m gumico, in nevem ali sem preveč razvajen, ali pa je dejansko komaj, komaj dovolj velik za vijačenje dveh oseb. :)

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• Lizard
  • Lizard avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 50

Lizard odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Super hvala še enkrat. Bom se pozanimal.
Imam pa še eno vprašanje in sicer zasledil sem, da vrtenje čolna oblažiš z kakim sidrom oz težjim predmetom zadaj. Kakšna mora biti teža sidra oz predmeta zadaj?

• bb25
  • bb25 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 261

bb25 odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

pozdravljeni,
zanimam se za nakup gumenjaka. Maksimalna vsota, ki sem jo pripravljen plačati je 400€. Zaenkrat sem našel tega www.ok-cena.si/product_info.php?products_id=774 bi pa vas prosil za mnenje oz. za predloge v tem cenovnem rangu.
lp
b

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Evo iz prve roke. Imam točno ta model, kot si ga nalepil. Naj te prvo malo razočaram, zadaj nima trde stranice, kot je na sliki, prav tako nima ventila za izpust vode. :huh: Tudi sam sem bil zaveden, ko sem na njihovi strani gledal gumenjake in se odločil, da ga grem iskat. Ko sem prišel v trgovino (takrat so jo še imeli) in vzame čoln iz škatle pa šok. :ohmy: Ni imel trde stranice, ampak nosilec motorja, ki se zadaj fiksira. Če ne veš kaj mislim, si poglej na moj blog, imaš tam kar nekaj fotografij čolna. Kljub napačnem opisu sem se odločil za nakup. Sem ji pa opozoril, da naj popravijo saj zavajajo. Zgleda da nimajo interesa, saj je od tega že več let. :lol: Morm priznati da je čoln super, res sem zadovoljen z njim. Guma je debela, ima dve zračni komori, kljub temu da ima letvično dno lahko stojim v njem, pa me je kar nekaj skupaj. Nosilnosti ima 350kg kar je dovolj, sem ga že nič kolikokrat do konca nabasal, potem pa še mojih 100kg gor in je šlo brez problema.

Aja pa ključa za menjavo ventilov tudi ni bilo poleg. :blink: Če boš kupil tega se prej pozanimaj.

Lahko pa preveriš če se da v Trofeji dobiti kak popust na tale gumenjak: www.trofeja.si/ribiska-trgovina/artikel/...llround-jolly-gs-255 O njihovih gumenjakih sem slišal same pohvale.

Sex, Carp & Rock`n Roll

• aveden3
  • aveden3 avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 37

aveden3 odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Pozdravljen

Sem se pozanimal za ta čoln nekaj časa nazaj. Nimajo jih več na zalogi. Teh modelov ne, imajo pa od Sportexa čolne in še en drugo znamko. Sem pa opazil na jezerih, da kar dosti ribičev uporablja allroundmarin čolne. Imajo ga pa v Trofeji, mislim da 255cm

Lp :)

• bb25
  • bb25 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 261

bb25 odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Uf to pa je res konkretno zavajanje...sem gledal tega v trofeji in mi res vseč samo cena je problem. Se bom pozanimal malo okrog cene. Hvala za odgovora :)

• Lizard
  • Lizard avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 50

Lizard odgovoril na temo: Nakup gumenjaka

Za kakšen ribolov pa bi ga uporabljal? Tega, ki gledaš mislim, da nima alu dna.