Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Oprema za ribolov oziroma ribiška oprema - sestavljajo jo ribiške palice, role, trnki, plovci, stoli in mnogo drugega, kar vam lahko proda ribiška trgovina.

TEMA: Sonar za ribolov

Sonar za ribolov 09 feb 2018 10:55 #37032

V kratkim imam namen kupiti sonar. Ker sem do sedaj uporabljal samo marker palico, nimam veliko izkušenj z sonarji me pa zanima vaše mnenje gled tih dveh sonrjev:
Sonar Lowrance Hook 4x (www.trofeja.si/artikel/sonar-lowrance-hook-4x),
LOWRANCE Elite-4 Chirp (www.navtikasport.com/index.php?productID=2397). Vesel sem vsakega predloga oz. izkušnje glede sonarja, gledam pa sonarje nekje do 300€. Hvala za pomoč.
C & R
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Sonar za ribolov 15 mar 2018 10:33 #37096

• PuntoMB
  • PuntoMB's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Poznavalec
  • Objave: 330
Mogoče deeper pro+?

Sonar za ribolov 25 mar 2018 21:19 #37110

Hvala za predlog. Ga mogoče uporabljaš, kako se kaj obnese?
C & R

Sonar za ribolov 26 mar 2018 08:29 #37111

Men se ta deeper nc ne dopade, sem lovil z enim, ki ga je uporabljal na zapresicu..sploh ga ne mores dalec zabrisat, pa tut ne vem kok je natancno to ko ti ga se valovi mal odnasajo...bols bi bla pol po mojem kamera od TFGja..ki izgleda kot marker...

Sonar za ribolov 30 mar 2018 21:59 #37122

Meni tudi ni najbol všeč ker kakor razumem moraš vedno imeti zraven telefon, pa jaz bi ga uporabljal na čolnu tako da bi moral dokupiti še posebno palico da ga lahko namontiram na čoln. Povsej verjetnosti bom nabavil kar Lowrance Hook 4x, za njega sem slišal kar dosti pohval.
Hvala.
C & R
Čas odpiranja strani: 0.094 sekund