Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Oprema za ribolov oziroma ribiška oprema - sestavljajo jo ribiške palice, role, trnki, plovci, stoli in mnogo drugega, kar vam lahko proda ribiška trgovina.

TEMA: Sonar za ribolov

Sonar za ribolov 04 Apr 2017 09:18 #36383

• aveden3
  • aveden3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 36
Pozdravljen.

Sonar LOWRANCE HOOK 4X sem sam uporabljal pa, ti lahko zagotovim, da je zelo uporaben in kvaliteten. Cena mislim, da se giblje nekje okoli 280 EUR. Zraven si moraš dokupiti palico-nosilec za sondo(lahko si ga tudi sam izdelaš) in pa seveda akumulator za sonar.

Lep pozdrav
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Sonar za ribolov 04 Apr 2017 13:41 #36384

• Ceh
  • Ceh's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 6
Hvala za odgovor. Drugace pa kje se najbolj splaca kupiti sonar?

Sonar za ribolov 04 Apr 2017 18:26 #36388

• iron3
  • iron3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Učitelj
  • Objave: 1419
Pozimi sem nabavil omenjen sonar, in ga še testiram, ter se navajam nanj, lahko pa že rečem, da ima prikaz dna kar soliden, in je pomojem vreden nakupa. Odvisno pa je seveda od tega, kaj od sonarja pričakuješ... Kje se splača kupit sonar? Uporabi tipkovnico in preišči spletne trgovine, primerjaj cene, ter se odloči. Vsekakor pa priporočam nakup v Sloveniji. Zaradi tistih 20€ prihranka pri nakupu iz tujine dvomim da se izplača potem živcirati ob potrebi po servisu!
Sam ne uporabljam palice za sondo, pač pa imam sondo montirano kar na motorju.
Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

Sonar za ribolov 04 Apr 2017 19:51 #36389

Zanima me pri krapolovu ko sonirate ali iščete samo lokacijo oziroma mikro lokacijo ali iščete tudi kje se riba rada zadržuje in tam razvozite sisteme?

Sonar za ribolov 01 Dec 2017 15:49 #36931

• luka2000
  • luka2000's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 52
Zdravo ! Zanima me, če ima kdo izkušnje s delovanjem sonarja bolj podrobno - kako dobi podatke o strukturi dna, kako zazna ribo, kako ve velikost ribe,... Hvala za informacije že v naprej :)
Lp Luka

Sonar za ribolov 03 Dec 2017 18:28 #36935

Lahko ti samo rečem da je tukaj potrebno veliko prakse ,pa dobro je če ti kakšen vsaj malo razloži kaj pomeni kakšna nastavitev
Čas odpiranja strani: 0.062 sekund