Trnki?

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1877

kovo_carp odgovoril na temo: Trnki?

Kar se Korde tice, na samem zacetku mojega krapoliva so se mi izjemno dopadli in tudi obnesli wide gape x, pozneje sem potem kupil kurv shank, ki so bli med prvimi pakirani s kapicami na spici, pri njih se mi je pa dogajalo da mi jih je riba ravnala in sem ven potegnil iglo nanesto trnka..od takrat nisem vec kupil Kordinih trnkov...so pa Gamakatsu res dobri, najvec sem jih dobil gratis ko sem kupoval v Trofeji, pa tut drugac je cena kar smesna v primerjavi z drugimi, po kvaliteti se komot merijo s Kamasanovimi, kateri so drugac men osebno najbolsi..

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Spook
  • Spook avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 45

Spook odgovoril na temo: Trnki?

Največ uporabljam trnke od Nash-a praktično vse modele, vedno pa na eni palici navezo sestavlja Nash Twister, trnek, ki še me res nikoli ni pustil na cedilu. Res pa je, da so kar dragi...

• som
  • som avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 72

som odgovoril na temo: Trnki?

Aha hvala za odgovore. Vidim, da imate kar različna mnenje o trnkih :) . No imam pa še vpašanje katero obliko trnka bi mi priporočali za blowback navezo ?

• sasoz
  • sasoz avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 15

sasoz odgovoril na temo: Trnki?

Imel sem iste probleme s Kordinimi Kurv Shang trnki, kakor sem imel malo večjo ribo, so se mi zravnali, in to brez nekega pretiranega šponanja. Jaz uporabljam zadnje čase Prologic trnke. Glede same oblike, so se mi do sedaj najbolje izkazali klasični trnki, s klasično navezo, brez kakršnih koli shrink tube-ov itd...

• som
  • som avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 72

som odgovoril na temo: Trnki?

Ja nekaj sem tudi že gledak Prologic trnke... B) Katere modele pa natančneje uporabljaš od njih? :)
Hvala in lp.

• sasoz
  • sasoz avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 15

sasoz odgovoril na temo: Trnki?

No, glede nove serije trnkov Prologic sem bistveno spremenil mnenje... Uporabljal sem XC3, sedaj sem vzel isti model, samo, da so nova serija (mat črni). Prvi prijem...

Je imel še kdo take izkušnje?