Trnki?

• pele
  • Poznavalec
  • Poznavalec

pele replied the topic: Trnki?

Gapi wrote: Da ne bom odpiral nove trnke bom kar tukaj vprašal. Letos nameravam lovit z trnki Fox Arma Point. Nekako se odločam med SSC in SSSP. Vendar se nikakor ne morem odločit katere bi vzel. Zanima me vaše mnenje kateri bi bili boljši, predvsem, da se ribe nebi snele z trnka. Ker se mi je to pred časom že dogajalo, posvečam veliko časa trnkom.

Sam največ uporabljam SSSP,sIstem ispljunute vabe,blow back,če je vse zvezano v redu je izguba ribe zelo redka.,

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Opp
  • Začetnik
  • Začetnik

Opp replied the topic: Trnki?

Pozdravljeni.
Zanima me ce je kdo slucajno sprobal trneke jaxon sumato ( www.trofeja.si/artikel/trnki-jaxon-sumato-carp-hy-cag-2---6 )
Sicer na sliki zgledajo zelo tanki, ampak v zivo so debelejsi oz kompaktnejsi, nisem jih pa sprobal..

• Fishman
  • Začetnik
  • Začetnik

Fishman replied the topic: Trnki?

Ne kupuj tega to je drek,mas ribo na trnku prpeles vn trnek cist raven... Zapnes za manjso vejo trnek pokne brez da sploh kaj vleces k sebi o izdelavi trnkov sploh nebi govoril ker sm dobil tudi take da je bla uhica na vrhu skoraj skoraj ravna sploh ni bla v krogu ali pac ce razumes,nisi mogel vozla naredit ... Tak da rajsi nekupuj tega

• Gapi
  • Gapi's Avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

Gapi replied the topic: Trnki?

Ne vem če je že kdo opazil, ampak glih kar gledam, da se po nekaterih trgovinah v Sloveniji iz prodaje umikajo trnki Fox arma point. Koliko vidim so jih nadomestili z nekimi novimi trnki Fox, pa me zanima če jih je že kdo preizkusil in če so enaki kot prejšnji, le drugače pakirani ali so pa res kaj drugačni?

• aljaz
  • Začetnik
  • Začetnik

aljaz replied the topic: Trnki?

nash fang x...nikoli razočarali :)

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net replied the topic: Trnki?

Sam ne uporabljam foxovih trnkov ampak sem bral da te novi naj bi bili boljši,bolj močni ampak so tudi mislim da vsaj 1 eu dražji

• DB
  • Začetnik
  • Začetnik

DB replied the topic: Trnki?

Arma point serija se umika, novi trnki so pa res super! res so malo drazji ampak trnki so zelo ostri,arma point so bili super ampak te so se boljsi.

• jan123
  • Začetnik
  • Začetnik

jan123 replied the topic: Trnki?

TRABUCCO PRO SWORD izjemo kvalitetni,ostri (nikoli me niso razočarali) cena je res 4 evre za 20 komadov . VREDNI CENE