Signalizatorji

• Kraparska sila
  • Začetnik
  • Začetnik

Kraparska sila replied the topic: Signalizatorji

Pozdravljeni,
Mogoce kdo ve za koliko bodo znizani signalizatorji jrc dsi 3+1 v casu hisnega sejma v trofeji.
Lp

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• kovo_carp
  • kovo_carp's Avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

kovo_carp replied the topic: Signalizatorji

fzibert1@amis.net wrote: No Iron poj se moram paziti če bom lovil v tvoji bližini. :dry:

Jast ti povem tako,da v življenju nebi kupil piskače s sprejemnikov od kakšne druge firme kot od Delkima,foxa,ATTja,carp sounderja.Sem že marsikaj slišal od piskačev za 100- 200 eu,pa ne rečam da so vsi slabi ampak večina

Stari, brez zamere sam tole si pa tok bedast napisal...tisti k majo Delkime, šimfajo CS, tisti k majo CS pa šimfajo Delkime...najvec je pa takih, "moj prjatu ma Delkime pa ga miti to in to zatu mam pa js rajs xy piskace" . Moji prvi 3+1 piskaci so bli x2 za 90€, lovil z njimi tut pr -7 in v hudih nalivih pa ko sm jih prodal so delal ku novi...Ko sm kupu Prologice k naj bi bli neki srednjega, sem pa bil razocaran, sej so ok, sam prcakoval sem vec...
Taku da ce bi kupoval po tem kaj se o cem govori, bi bil se vednu brez 1 trneka kaj sele kej druzga...
Pa brez zamere

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net replied the topic: Signalizatorji

Ni nobenih zamer spoštujem tvoje menje.

Zato pa imam še vedno piskače brez sprejemnika ker zame osebno so veliko boljša moja piskača fox micron m kot pisači določenih firm z sprejemnikom.Itak da bo vsak zagovarjal tisto kar ima.
Tudi sam sem že slišal slabe stvari glede Delkimov,Foxa,CS,Attja.Verjetno niso za brez zveze te firme najbol pogoste po vsem svetu?
Sem pa veliko pripomb slišal glede piskačev za 100-200 eu.
Sam osebno rajši malo prihranim pa si potem kupim preverjeno stvar ki dela brez problema vsaj 10 let.

Nevem Kovo zakaj si prodal potem tiste piskače od x2?

• kovo_carp
  • kovo_carp's Avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

kovo_carp replied the topic: Signalizatorji

Nevem Kovo zakaj si prodal potem tiste piskače od x2?

Zato, ker je bil dalinc ogromn pa ker sm si zazelu nove, tut te zdej prodajam, pa ce jih prodam bom kupu druge cene jih bom pa mel dok bojo piskal...

• aljazek91
  • Poznavalec
  • Poznavalec

aljazek91 replied the topic: Signalizatorji

Fantje če pa keri hoče pa lahko sprobamo piskače za dobrih 100€ (som.si) pa kakšne foxove ali delkimove za 5x večjo ceno ( domet je že prvo kaj marsikeri dosti dražji pušnejo takoj ) tak da ni vse cena in bolj kot kompliciraš slabše je.

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

Še zdaleč ni vse v dometu.

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

James replied the topic: Signalizatorji

Kaj ti nuca 1000m dometa, koliko časa misliš da bi rabil preden bi prišel do palic? Osebno grem stran od palic max. 300m, redko dlje. Bolj kot domet mi je pomembna zanesljivost.

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

Se popolnoma strinjam s tabo James