Signalizatorji

• Maro
  • Začetnik
  • Začetnik

Maro replied the topic: Signalizatorji

Če že imaš piskači je možno dokupiti samo sprejemnik? Če obstaja kaksna univerzalna zadeva.. Ali je samo v kompletih že sprogramirano.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net replied the topic: Signalizatorji

Lej Kovo se delno strinjam.Sam nimam piskačev z sprejemnikov (imam fox micron m stari model ki ga že par let ne delajo več) to pa zato ker imam raje kvalitetne piskače brez sprejemnika kot neke slabe s sprejemnikom.Ko lovim čez dan imam piskače nastavljeno na tiho ravno toliko da slišim,ponoči jih pa moram dati na glas da slišim ko spim ker nimam sprejemnika.

Kovo verjemi da tudi tisti ki ima sprejemnik, ima vseno piskače na glas do fula da sosed sliši da ima prijem-tudi meni gre to na k....

• samy joe
  • samy joe's Avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

samy joe replied the topic: Signalizatorji

Ne uporabljam teh piskačev, niti jih ne bom. Zvonček, navadna lesena vejica in podobno in ljubi mir za vodo.

• kovo_carp
  • kovo_carp's Avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

kovo_carp replied the topic: Signalizatorji

Maro wrote: Če že imaš piskači je možno dokupiti samo sprejemnik? Če obstaja kaksna univerzalna zadeva.. Ali je samo v kompletih že sprogramirano.

Obstaja univerzalna zadeva od atts al pa anaconda na zdej, sam te pride drazje potem kot pa ce kupis nek spodoben komplet.
Nekatere firme pa tut ponujajo posebej piskace in zraven spadajoci sprejemnik, cenovno je to potem tam tsm.

anzezibert, vem da je tako, sploh tisti k majo kake delkime jih majo do fula da se ja slis da majo delkime..
Ne vem, js tega ne razumem, sedijo pr palcah pa piskace do fula

• General D
  • Poznavalec
  • Poznavalec

General D replied the topic: Signalizatorji

Imaš pa še drugo varianto in sicer da si omisliš wireless goalposts s sprejemnikom....to pa potem kombiniraš s katerimikoli piskači...

lp, G

• Kraparska sila
  • Začetnik
  • Začetnik

Kraparska sila replied the topic: Signalizatorji

Pozdravljeni, Kje nabavit najceneje signalizatorje JRC dsi 3+1?

• iron3
  • iron3's Avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 replied the topic: Signalizatorji

Uh, Kovo, jaz sem za to sezono nabavil night vision & snajperco...prvi ki me ponoči zmoti z piskanjem ga samo šicnem! :)
Ne mislim resno, ampak pri vsej tehnologiji (obstajajo tudi univerzalni sprejemniki,ki imajo oddajnike kateri se priključijo v vtikač namenjen osvetljenim svingerjem), in pri res ugodnih cenah nekih osnovnih kompletov z sprejemnikom vred (res pa je da niso vsi dobri, se pač pozanimaš pred nakupom), da me še vedno budijo sredi noči tuji piskači... Norim!!!

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net replied the topic: Signalizatorji

No Iron poj se moram paziti če bom lovil v tvoji bližini. :dry:

Jast ti povem tako,da v življenju nebi kupil piskače s sprejemnikov od kakšne druge firme kot od Delkima,foxa,ATTja,carp sounderja.Sem že marsikaj slišal od piskačev za 100- 200 eu,pa ne rečam da so vsi slabi ampak večina