Signalizatorji

• CR
  • Poznavalec
  • Poznavalec

CR replied the topic: Signalizatorji

Imam te sigmalizatorje cca. 1 leto in do sedaj še nobene zamere, pa so prestali dve res hudi neurji, nastavitev dovolj, baterij še nisem menjal, pa sem letos kar nekaj lovil, če še te kaj določenega zanima pa vprašaj.
lp

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

James replied the topic: Signalizatorji

Ravno sem zasledil na FB da jih en prodaja:

Prodam odlicno ohranjen, rabljen eno sezono JRC Radar bite indicator komplet 3+1.Cena: 180€, za resnega kupca se malo spustim ceno.Cena novega kompleta je 270€... Stroske posiljanja in odkupnine placa kupec.Ponudbe na zs ali tel.st. 041317377. Lp

• miso84
  • miso84's Avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec

miso84 replied the topic: Signalizatorji

Meni osebno eni najlepših signalizatorjev in verjetno tudi moj naslednji nakup ko bo čas za menjavo.

• markovcan
  • Začetnik
  • Začetnik

markovcan replied the topic: Signalizatorji

nekako sem izbor zožal na ta 2 Nash Siren S5R 3+1 ter JRC Radar DSI 3+1 kaj priporočate... :)

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

Nasha bi ti odsvetoval, kolega jih ima in je nezadovoljen z njimi. Sprejemnik ima zelo slab domet (niti 150m mu ni vleklo ko sva testirala), kljub temu da oglašujejo domet do 400m. Raje poglej JRC.

• FendloCarp2000
  • Začetnik
  • Začetnik

FendloCarp2000 replied the topic: Signalizatorji

Zdravo! Bi mi lahko povedali kaj o signalizatorjih JRC Radar C1? bi mi jih priporočali? Na začetku sem razmišljal da bi nabavil signalizatorje do 100e Z RESIVERJEM ampak bi kupo rablene tako da cca 60e ali pa bi kupil NOVE JRC kateri pa pride 1.kom 25e
Lp. hvala ze naprej in dp.

• aveden3
  • Začetnik
  • Začetnik

aveden3 replied the topic: Signalizatorji

Pozdravljen

Jaz sem si letos nabavil JRC Radar DSI Color 4+1 v Trofeji in sem super zadovoljen z njimi. JRC so super zadeva, sem zadovoljen z njimi. Lp ;)

• James
  • James's Avatar
  • Moderator
  • Moderator

Ne vem če se ti splača kupovati signalizatorje brez sprejemnika. Slej ko prej boš pogruntal, da potrebuješ tudi sprejemnik in boš spet nove kupoval. Za prve signalizatorje ti priporočam te, sem jih imel tudi sam in so mi služili lep čas: www.trofeja.si/ribiska-trgovina/artikel/...rji-x2-remote-set-31 Če se še zmeniš za kak popust boš na koncu prišel skoraj na isto ceno kot bi dal za tri komade teh JRC.