Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Oprema za ribolov oziroma ribiška oprema - sestavljajo jo ribiške palice, role, trnki, plovci, stoli in mnogo drugega, kar vam lahko proda ribiška trgovina.

TEMA: Katero kraparsko palico izbrati?

Katero kraparsko palico izbrati? 29 Maj 2017 10:35 #36553

Iron se popolnoma strinjam s tabo da za 150 eu dobiš čisto solidno palico.Problem je edino glede reklamacij.Kar se tiče firme Century glede reklamacije ni nobenega problema ,če zlomiš palico ti pošljejo novo.Zato sem spraševal glede firme Century.
Sem pa še vedno menja da je in se občuti razlika med palico za 100 eu in palico za 300 eu.
To je pa res da s palico za 300 eu ne boš nič več ujel kot s palico za 100 eu.
Meni je najbolj pomembno da cela palica dela ,da čutiš ribo kako se obnaša v ročaju palice in da cela palica diha, ne da samo tisti meter špica se malo upogne.
Zadnje urejanje: 29 Maj 2017 10:36 od fzibert1@amis.net.
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Katero kraparsko palico izbrati? 29 Maj 2017 11:47 #36554

• iron3
  • iron3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Učitelj
  • Objave: 1406
Samy joe, res je sreča! :) Ker za teh bogih 50dni, ki jih letno preživim ob vodi, mi res ni smiselno kupovati kaj dražjega. :laugh: Druge, ki pa več lovijo, pa popolnoma razumem, da rabijo "boljšo" opremo.
Fzibert, tudi pri sportexu ni problema z garancijo, je pa res, da je "samo" 10 let garancije.
Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

Katero kraparsko palico izbrati? 29 Maj 2017 13:00 #36555

• aljaz
  • aljaz's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 20
haha vprašaš za mnenje o nečem in smo takoj na temi gdo ma kolko dnara in za kake bedarije ga zapravi...tipično slovensko razmišljanje

Katero kraparsko palico izbrati? 30 Maj 2017 00:19 #36557

• iron3
  • iron3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Učitelj
  • Objave: 1406
Tako je to po forumih... :laugh: Bolje se je take stvari pogovarjat ob vodi, so mnenja nekako bolj objektivna. :)
Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)
Čas odpiranja strani: 0.342 sekund