Palice, role, najlon, ...

• _zelenček_
  • Poznavalec
  • Poznavalec

_zelenček_ replied the topic: Palice, role, najlon, ...

jaz sem učeraj naročil pri somu tale komplet podmetalke štil: www.som.si/shop_item.php?id=5190 obroč: www.som.si/shop_item.php?id=3974 40 cm pa me zanima če sem se prau odločil?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• _zelenček_
  • Poznavalec
  • Poznavalec

_zelenček_ replied the topic: Palice, role, najlon, ...

in pa tudi kraparsko palico www.som.si/shop_item.php?id=3883 uzel sem kar 2,75 lb ker nerabim metati daleč

• GT
  • GT's Avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

GT replied the topic: Palice, role, najlon, ...

Pozna gdo Greys Greylon laks?
Ce ja,me zanima mnenje o tem laksu.

Lp

• Saunig
  • Začetnik
  • Začetnik

Saunig replied the topic: Palice, role, najlon, ...

Byron wrote: Saunig, zanima me kako se ti obnese palica od Leon Hoogendijka, ker tudi sam eno kupujem, samo iz serije Milenium ? Odločam se med to in Starbaits Fomec. Čez kak teden se odpravljam v Francijo po avto in sproti še bi kupil palice, tako da bom imel vsaj 2 koristi :D

To so enkratne palice, kolega ima Mileniume 3.25lb ze nekaj let in so super, jih nemora prehvalit, pa je med drugim prodajalce v ribiski trgovini in je tako ze sprobal in videl marsikaj. Sam imam 2.75 Specimane, kar je cisti parabolik, prava dril igraca, ki prenese marsikaj. Pri tej palici nimam nobene bojazni za kaksno "pokanje" in po pravici je ne sparam, pogled zvite palice vse do rocaja mi je "zakon" :D Edini minus (pri moji, predvsem zaradi nizke libraze) je metanje na daljse razdalje ki je tezavno in nemalokrat netocno, ampak spciman pac ni delan za to, med tem ko ima milenium vec rezerve v blanku za izmet, tko da ni tega problema. Kakovost izdelave pa 10ka, ravno tako oprema (rinke, nosilci).

• Byron
  • Ekspert
  • Ekspert

Byron replied the topic: Palice, role, najlon, ...

Hvala za odgovor. Jih bom lahko preizkusil tako da se bom lahko prepričal. Ker drugače je tako, kot bi kupoval mačka v žaklju.

• Uroš
  • Uroš's Avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

Uroš replied the topic: Palice, role, najlon, ...

Jst mam za krapa najraj tegale in za plovec in za talni ribolov..... www.ceneje.si/Izdelek/8307321/prosti-cas...rocodile-carp-0325mm