Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Slovenija ima svoje morje in tako odlične možnosti za morski ribolov oziroma ribolov na morju. Ujame se lahko orada, brancin in druge ribe.

TEMA: 1-dnevni morski ribolov s čolnom

1-dnevni morski ribolov s čolnom 10 Jan 2017 20:47 #36040

• Slofish
  • Slofish's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Administrator
  • Objave: 2614
Pozdravljeni,

prosim za informacije, na koga se lahko obrnem za 1 dnevni morski ribolov s čolnom v slovenskem ali bližnjem hrvaškem morju.

Izlet bi želel podariti očetu za 80. rojstni dan, ki ga bo imel julija letos. Je zagrizen amaterski ribič, saj vsak dan poletnega dopusta izkoristi za nočni ribolov z obale.
Ponudnik bi moral zagotoviti čoln, ustrezno opremo in vabe, ter biti pripravljen svetovati.

Ne bi želel, da doživi tak izlet kot je opisan v vašem članku "Ribolov na odprtem morju", kjer ponudnik PIC, ni nič svetoval, ulov pa je bil slab.

V pričakovanju vašega odziva vas lepo pozdravljam.

G.

PS. To sporočilo sem dobil na mail - dajte pomagati, če lahko!
Kjer je ribolov doma.
Administrator je onemogočil javno pisanje.

1-dnevni morski ribolov s čolnom 23 Apr 2017 13:46 #36481

• dugi
  • dugi's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 2
Spoštovani !
Kot lastnik hiše in dva manjša čolna v bližini Biograda vam želim pomagati vezano na očetov rojstni dan. Prosim, sporočite kdaj in koliko časa in z kim bi vaš oče prišel na ribolov, pa vam bom probal kaj organizirati. Ker lokacija moje hiše ( ki je v neposredni bližini morja - 15 m ! ) in relativna daljava od vašega prebivališča , predlagam da vaš oče ostane več dni . Ker je hiša primerna za več ljudi ne vidim vzroka da z vašim očetom ne bi prišel kdo ki mu je blizek. Kar se tiče ribolova lahko bomo šli z mojo pasaro oz. najeli kakšen večji čoln za ta dogodek. V kolikor vam moj predlog všeč, sporočite.
S spoštovanjem !
Dugi
Administrator je onemogočil javno pisanje.
Čas odpiranja strani: 0.328 sekund