Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Ribolov krapa v Sloveniji imenujemo tudi krapolov. Med ribiči je vse bolj priljubljen, zanje je pa potrebno kar nekaj ribiške opreme.
  • Stran:
  • 1
  • 2

TEMA: Nov kraparki forum

Nov kraparki forum 27 Okt 2017 11:26 #36853

Vse lepo in prav, sej smo se vedno vse zmenil, brez problemov, pa smo mel vsesorte in za razliko od ostalih forumov ni blo nekega prepucavanja..
Lepo da spremljas in preberas kaj se dogaja, med tem casom bi pa lahko tut malo zganil folk tle gor da kaj objavi, ce se spomnis na zacetku so vsi objavlal, ko si mislm da dubu od sponzorja neko palco ribisko da si jo dal za nagrado...
Pa zdej ne pravm da bi blo treba neke nagrade obljublat, dost bi blo npr. mogoce da na konc leta nekdo ki je najvec prispeval dobi na forumu nek naziv v smislu, Top User foruma, lahko bi se cez leto objavljale slike ulovov pa bi se potem spet glasovalo za najlepso ribo, lahko bi se kategorizitalo na Some,Krape,Scuke...kar se najvec lovi al pa neki tacga..ce bi ti kak sponzor dal kako kilo bojlov al pa 2 woblerja, mogoce bon za ribiske ksrte.si za zmagovalca, se tolk bols..v koncni fazi se pa lahko zmenmo pa doniramo vsak kokr lahko pa se da dnar v fond za nagrado al pa se nardi neko serijo majc, magnetov za hladilnik al pa vzigalnikov zarad mene pa se to proda da se kup nagrada...kukrkoli, ni treba spet nevem kok casa za take stvari..
Drugac pa velik srece pr teku..tut sam sem neki casa tekel tam do 6-7km, bil sm na RedBull400 v Planici predlani..potem me je pa ustavila..revma...
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Nov kraparki forum 13 Feb 2018 02:49 #37033

• miso84
  • miso84's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Poznavalec
  • Objave: 457
Evo,da še jst par besed rečem.Za to,da se je na forumu vse skupaj uspavalo nisi kriv ti Siniša kot administrator.Kriv je vsak posameznik,ker ni pridodal nekaj zdraven.Spomnim se še leta nazaj ko sem po vsakem ribolovu komaj čakal da dam slike gor in sem tudi objavljal vsak svoj ribolov neglede na to da je tudi mene čas preganjal glede drugih stvari.Ampak objavil sem zato da spodbudim s tem druge da tudi oni objavijo slike svojih ribolovov.Ampak vsakič ko sem videl objavo iz nove vode in odprl temo je bilo vsakic samo postavljeno vprasanje ali riba dela in ali je kaka pozicija fraj.Človek zgubi voljo za vse nadaljne objave.Na sreco sem vsaj ostal v stiku s staro gardo forumašev in res da ne lovim vec dosti se zmeraj najde cas in usaj enkrat letno odlovim z njimi pardnevni ribolov in moram priznati da uzivam v druženju z njimi in vedno bom ostal v stiku z njimi.Bi pa bilo lepo da bi se stara garda enkrat zmenila in za dobre stare case dobili nekje na kaki vodi in usaj pivo spili skupaj in podebatirali malo o ribolovu.

Nov kraparki forum 13 Feb 2018 14:59 #37034

Zdravo vsem skupaj

Sam sem že dolgo časa na tem forumu in res lahko rečem da sem izvedel veliko novih stvari in kasneje sem lahko tudi že sam kaj pametnega svetoval.
Priznam pa da od kar sem na forumu nisem objavil nobene slike kaj šele članka in nisem ponosen na to !
Jaz mislim da forum malo zaspal tudi zaradi vseh družabnih omrežji.Saj le redkokje zaslediš v Sloveniji kakšen nov članek,večinoma se objavljajo samo slike in promovirajo izdelki.In vsa vprašanja se postavljajo preko messengerja in tako naprej....
Sam drugače še vedno kar pogosto spremljam forum
Zadnje urejanje: 13 Feb 2018 21:18 od fzibert1@amis.net.

Nov kraparki forum 18 Feb 2018 17:19 #37046

• Slofish
  • Slofish's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Administrator
  • Objave: 2620
Jou!

Kar se tiče Mišotovega predloga - sem vsekakor ZA. Komot bi se lahko zmenili, da se naredi kakšen "zbor starejših občanov" ... seveda, ko bo lepše vreme. Hehe. ;) Pridem in prinesem pivo ... :)

Glede člankov pa - iščem čas, da bi spet kaj napisal, a ga ne najdem. :) Če ima kdo željo, voljo in ZNANJE (ribolov in pisanje), naj me kontaktira, sem vsekakor pripravljen tudi kaj plačati za članke. ;)

LPS
Kjer je ribolov doma.
  • Stran:
  • 1
  • 2
Čas odpiranja strani: 0.076 sekund