Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Ribolov krapa v Sloveniji imenujemo tudi krapolov. Med ribiči je vse bolj priljubljen, zanje je pa potrebno kar nekaj ribiške opreme.

TEMA: Anaconda oprema

Anaconda oprema 02 Sep 2017 21:26 #36778

Zdravo, zanima me če ima kdo od vas izkušnje z opremo firme Anaconda iz Nemčije, opazil sem jo v parih etrgovinah v Sloveniji. Kakšna je kvaliteta? Jo priporočate?
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Anaconda oprema 03 Sep 2017 08:55 #36780

• Spook
  • Spook's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 33
Zdravo. Sam imam veliko opreme od Anaconde (carryall torba, torbe za palice, ležalnik, spalka, anaconda base spod, pa še kaj bi se našlo...) Mislim, da njihova oprema ni nič slabša od drugih ponudnikov na trgu, prej boljša od nekaterih bolj zvenečih imen... Res pa je, da se na trgu že toliko različnih firm itd., da gre na koncu že samo za stvar okusa kot karkoli drugega. Torej ja, jo priporočam :)

Anaconda oprema 03 Sep 2017 11:39 #36781

Ja zanimalo me je ker nisem zasledil veliko oglasov o anacondi, pa sem se raje pozanimal pred nakupom, hvala :)

Anaconda oprema 03 Sep 2017 23:28 #36784

Katere trgovine poleg e jure pa še držijo Anacondo?

Anaconda oprema 04 Sep 2017 12:31 #36787

• Vantage
  • Vantage's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 8

Anaconda oprema 04 Sep 2017 16:48 #36788

Drugače je pa Anaconda isti šmorn kot Saenger, čist mimogrede, tako da če gledaš eno al pa drugo za primerjavo.. kar se pa nordfishinga tiče, pa še 10000ič povem, da priporočam nakup pri njih..ugodno, poštnina ugodna, pa še darila ob nakupu nad tolk pa tolk eur..
Čas odpiranja strani: 0.103 sekund