Nakup šotora za ribolov

• Ator
  • Začetnik
  • Začetnik

Ator odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

kovo_carp napisal: Ne poznam nobenga, je pa za ta denar po mojem najbolša varjanta

Kolega je vzel tole e-jure.com/izpostavljeni_izdelki/v_akcij...n_dodatni_sotor_2xl/ pa je zelo zadovoljen, res pa je da + witerskin pa si na istem kot uni cat. Edino 380cm bi me mal skrbel...ne vem no

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• jernejp
  • jernejp avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

jernejp odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Poglej v SportDirect.com kajti jaz sem vzel 2man z winterskinom od CarpCinetic direkt iz VB in sem odstel skupaj s postnino 160€ in je super!
Lp

C&R!

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Tale unicat se mi zdi popolnoma brezvezna varianta...zakaj za vraga bi potreboval ločene prostore?!? Tudi dimenzije (380cm) so prehude, in ga marsikje sploh ne moreš postavit, višina (180cm) sicer na oko izgleda super, vendar pa je zaradi tega bolj občutljiv na veter. Pri anacondi dawn breaker II pa mi najprej v oči pade nepraktična dimenzija zloženega šotora (160x24x24), pa tudi vhod (110cm) je zelo nizek!
Kolega je lani kupil Mivardi new dynasty v kompleu z winterskinom, in je dobil lep popust, tako da ga je vse skupaj prišlo nekaj malega čez 300€. Šotor je po mojem mnenju fantastičen, in bi ga kupil tudi sam, če bi ga menjal.
Drugače pa Nelkosmile, tisti iz tvojega prvega linka (carpline) glede na podatke sploh ne izgleda slabo!

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• Ator
  • Začetnik
  • Začetnik

Ator odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Pri unicatu je pregrada optional, Tisthih 110 cm ne vem od kje ti podatek ker je stojne 165, pri dodatnem šotoru pa 130. Glede trasporta se strinjam, ampak saj imamo tudi lovne palice 12 oz 13 ft tako da če gre eno v avto gre tudi drugo.

Ok sem našel da naj bi bil vhod 110x110 sam glede na sliko to ni možno da je samo 110. www.nordfishing77.at/anaconda-moon-breaker-ii-extension-1047 mogoče 140, manj 100% ni

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar Avtor
  • Začetnik
  • Začetnik

nelkosmile odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Hvala iron3. Sej mislim da ga bom kar norocil sej velik nimam za zgubit pa bom potem porocal kok sem zadovoljen ce bo se koga zanimal

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

iron3 odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Ator napisal: Pri unicatu je pregrada optional, Tisthih 110 cm ne vem od kje ti podatek ker je stojne 165, pri dodatnem šotoru pa 130. Glede trasporta se strinjam, ampak saj imamo tudi lovne palice 12 oz 13 ft tako da če gre eno v avto gre tudi drugo.

Ok sem našel da naj bi bil vhod 110x110 sam glede na sliko to ni možno da je samo 110. www.nordfishing77.at/anaconda-moon-breaker-ii-extension-1047 mogoče 140, manj 100% ni

V tvojem linku ni enak šotor kot v linku od Kovota! V opisu prvega šotora (dawn breakerII) so mere: "Maße: ca. 135 x 300 x 270cm
Höhe Eingang: 110cm" (višina vhoda),
v tvojem linku (dawn breaker II extension) pa "Maße: 310 x 315 x 165 cm
Eingang: 110 x 110 cm"

Nelkosmile, me veseli da sem lahko pomagal. :)

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

kovo_carp odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Iron3, odportnost na veter je bl tko tko, jebote ce so uni kilimanjaro za 5 oseb in podobni stabilni je tale 5000x bolj, verjemi...
Kar se velikosti tice cist odvisno kaj hoces, js mam new dynasty xl, ki je velik...zadnjic je sla zenska z mano pa naju je pralo 3 dni, bi bil prav vesel se tistih par cm da bi lahko normalno stal notri...
Sej najveckrat lovim sam pa se vedno, prav pride ce lahko ponoci cimvec notri pospravis ce nimas avta blizu...

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator

James odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Tudi moj glas gre za Mivardi New Dynasty. V tem cenovnem rangu mislim, da nima konkurence. 10.000mm vodnega stolpca, odličen material, stabilen, gumirano dno, zadnja okna, nadstrešek... Ni da ni, mene je navdušil.

Sex, Carp & Rock`n Roll