Nakup šotora za ribolov

• General D
  • General D avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 170

General D odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

no...saj imaš še druge šotore...samo € so potem vprašljivi....ne moreš dobiti BMW za ceno Dacie....

lp, G

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• pele
  • pele avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 174

pele odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Če hočeš šotor kjer boš imel 2 ležalnika in vso opremo znotraj boš mogel malo bolj pogledati in verjetno tudi seči v žep,jaz imam Nash double top extreme mk3,2 man z winterskinom,večinoma lovim sam in potem je res prostora za vso kramo ki jo imam z sabo,ko pa sva pa zadnjič bila z kolegom oba v tem šotoru pa je zgodba že povsem drugačna,2 ležalnika,kakšna torba v samem šotoru,potem je kar nekaj prostora v predprostoru ki ga naredi winterskin,toda torbe z rezervnimi palicami za oba in še marsikaj je ostalo zunaj,tako da za 2 se mi zdi da morajo biti že kar lepe dimenzije šotora,čeprav je res da se marsikaj da rešiti z raznimi nepremočljivimi pregrinjali,toda jaz sem najbolj zadovoljen ko imam vse pri sebi znotraj šotora.

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 62

simep odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

fzibert1@amis.net napisal: Sime če hočeš vse to kar si napisal boš pa moral malo več odšteti za šotor kot 200 eu.A ti kopuješ šotor za dve osebi (2 ležalki)?

Njaprej hvala vsem za konstruktivnja mnenja. Ja Fzibert1 šotor potrebujem za 2 ležalki in 24 urne ribolove. Samo če primerjam med tem www.carpline24.at/Angelzelt-Carpline24-Xtreme-2-Mann-Bivvy in tem, ki ga je predlagal PuntoMB www.trofeja.si/artikel/sotor-delphine-ziper-zone-2man ter od prologica firestarter so približno vsi v istem cenovnem razredu, z tem tem da prva dva nudita dosti več prostora,dodatno okno za zračenje,...Vendar pa se zmeraj bolj ogrevam oz. sem že skoraj odločen za ta šotor som.si/shop_item.php?id=8905 , mislim da z nekaj popusta, bi bilo razmerje cena/kvaliteta največ za ta denar. Je pa res, da sem iz začetne cene 150€ prišel na 250€, vendar enkrat kupiš in imaš mir.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Jaz uporabljam ta šotor in sem zadovoljen. Tudi dovolj prostora je za dva ribiča, pač si nastavita ležalnika na najvišjo točko in imata pod njimi dovolj prostora za prtljago. Poleg tega je šotor ravno pravih mer, da ga lahko postaviš na večino pozicij.

Sex, Carp & Rock`n Roll

• david1999
  • david1999 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 162

david1999 odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Zanima me mnenje glede tega sotora:
www.trofeja.si/artikel/sotor-jrc-contact-brolly-mod2014
Vecjega nebi rabil ker bom lovil sam oziroma z enim kolegom ki pa ze ima sotor. Ce pa bi mi katerega drugega priporocali, se pa ne bom branil vasega nasveta.

• sasoz
  • sasoz avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 16

sasoz odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Tisti ki imate Mivardi new dinasty XL, z winterskinom, je mogoče tudi pri vas razlika v odtenku platna šotora in winterskina? Platno je temnejše bolj olivno zeleno, šotor pa bol svetlo zelen? Slišal sem, da svetlejši kot je materjal, slabša je kakovost?