Nakup šotora za ribolov

• samy joe
  • samy joe avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 45

samy joe odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

No tole je pa končno nekaj cenejšega, za po mojem laičnem mnenju, solidno kvaliteto.

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Pero
  • Pero avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 27

Pero odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Po kratkem videu, ki je zraven, zgleda zelo dober. Do sedaj nisem razmišljal o tem, ampak po tej ceni zakaj pa ne. Streho imeti nad glavo je vedno dobrodošlo.

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 62

simep odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Ja šotor zgleda res super. Pa še pregrinjalo ima in zračni kanal za preprečevanje kondezacije in hlajenje. Bom še malo počakal, če bo še kdo dal kakšen nasvet, če ne bom pa kr tega nabavil.

• fzibert1@amis.net
  • fzibert1@amis.net avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1421

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

No za dnevni ribolov ali pa obcasno je cist kul.Ce pa te tri dni pere dez pa mislim da ni glih kul.

• James
  • James avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objav: 2238

James odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Pri šotoru mi je najbolj pomembna zanesljivost. Kot je fzibert omenil, če so močnejši nalivi mora material držati. Prav tako ob močnih sunkih vetra mora biti šotor fiksen. Tudi sam sem lovil s poceni šotori in ni hujšega kot celo noč čakati kdaj ti bo spustil. :S Res da zgoraj omenjeni zgleda poceni, vendar če pogledaš malo druge šotore (sploh rabljene) se da dobiti za kakšnih 10-20eur več dosti boljši šotor. Samo treba je spremljati oglase. Pri temu bi me najbolj motil prag na vhodu. Ko imaš ponoči prijem zna biti fajn za spotakniti. :cheer:

Sex, Carp & Rock`n Roll

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

Se popolnoma strinjam z tem kar ste napisali, tako da sem se odločil, da bom pogledal še kakšne rabljene in dal par eurov več, da bo zadeva bolj kvalitetna. Sej sem tudi gledal malo bolj kvalitetno stvar kot je ta samo ne vem če je za dve osebi, ker nemško ne razumem.
www.nordfishing77.at/anaconda-cabana-1064

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

simep napisal: Se popolnoma strinjam z tem kar ste napisali, tako da sem se odločil, da bom pogledal še kakšne rabljene in dal par eurov več, da bo zadeva bolj kvalitetna. Sej sem tudi gledal malo bolj kvalitetno stvar kot je ta samo ne vem če je za dve osebi, ker nemško ne razumem.
www.nordfishing77.at/anaconda-cabana-1064

Maße: 270 x 200 x 125 cm
Že mere ti dajo vedet da ni za 2 osebi. Za 2 osebi je tale najcenejši www.nordfishing77.at/anaconda-dawn-breaker-ii-1056 samo je precej nizek, nevem kaj ti je nabol pomembno.

• simep
  • simep avatar
  • Začetnik
  • Začetnik

Ker do sedaj sploh nimam izkušenj z šotori oz brolly-ji, je meni pomembno da bo meni in sinu šotor ali brolly nudil v poletnih mesecih zavetje pred nočno vlago in da je zračen(izpostavljenost poletni vročini), ko bomo prespali predvsem na 24 urnih ribolovih, tako da se glede višine ne obremenjujem, ker bo šotor namenjen predvsem za spanje. Anacondin dawn braker II zgleda pa zelo prostoren in kvaliteten za dokaj ugodno ceno.