Nakup šotora za ribolov

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 54

nelkosmile odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Ja je pa fajn da tut mal sence naredi oz. da ne pada dez v notranjost skozi vhod no saj tko razmisljam. Bomo sprobal ce ne pa se skina uzamem pa je to to.

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1878

kovo_carp odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Nadstrešek je že fajn, tut zato ker ko ga prekriješ s skinom dobiš še kar nekej prostora...Ne vem pa če je glih normalno da ti vetr nadstrešek nazaj zabija, tko kt pr Dinastyu...

• bloudek
  • bloudek avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 85

bloudek odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Nisem nevemkako pozorno prebral prejšnjih postov, jaz sem naredil takole: Iskat sem šel najcenejši šotor v iglu sport kateri naj nebi premočil. Kupil sem ga zelene barve. Z njim sem zelo zadovoljen večrat me je "pralo" celo noč, ostal sem suh:)

lp,B

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

To nima zdej nobene veze oprosti...to ne mores primerjat..sej sm tut js mel Kilimanjaro sotor in premocil ni...sam tu ni za ribicijo primernu..

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 54

nelkosmile odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

A Dinasty nima tiste precke pocez?

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

Seveda ima tension strapse ampak nd pomaga...vseskup vrze nazaj...

• bloudek
  • bloudek avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 85

bloudek odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Vrjamem, sem samo povedal moje skromno mnenje B) Me pa zanima, kakšne karakteristike, oz kakšen je pravi kraparski šotor? Prej ali slej se bom moral odločiti za nakup pravega šotora.

lp, B

• pele
  • pele avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 174

pele odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Kar se tiče Mivardija,je glede na ceno upravičen nakup,kolega ga ima in nima pripomb,je pa res da mu je precej zbledel,tako šotor kot pregrinjalo,preživi pa z njim ogromno na vodi,moram ga vprašati koliko noči je imel lani,jaz sem malo nahitro zračunal in prišel do številke preko 100,zame so to samo pobožne želje,sam imam nash double top extrem mk2 in mi res ni žal niti eura,pa čeprav ni poceni,tudi ta ima nadstrešek,doslej še mi le tega ni obrnilo,sem pa ga moral lani enkrat zvezati dodatno k tlom ko so sunki vetra krepko presegali 90 km na uro,čeprav je bila taka napoved sem bil len in nisem hotel namestiti pregrinjala ki bi zadevo brez večjih težav rešilo,sam sem doslej za vodo preživel 3 huda neurja in to me je izučilo da je potrebno kline maksimalno zabiti v zemljo,raje klin več kot manj,kajti ko prihrumi vse skupaj je težko kaj rešiti,pravzaprav se je najboljše zapreti v šotor in počakati da vse skupaj mine.