Nakup šotora za ribolov

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

kovo_carp odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Uf James, mene pa ni ravno navdušil...je nekej stvari ki mi me motijo...

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar Avtor
  • Začetnik
  • Začetnik

nelkosmile odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Kovo jih lahko omenis

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

Sej ne vem zdej kaki so kej drugi šotori, pred tem sem imel enega, ki je bil sicer cenejši rang ampak mal bl priznana firma, pa če jih primerjam me paš pr Mivardiju, ki ga imam moti to da grejo šibke dostikrat zelo ampak res težko narazen ko ga hočeš podret, včasih pa tut kar s težavo skupej ko ga sestavljaš, ko sm ga prvič podiral, sploh nisem mogel snet šipke, ki pride spredej (nadstrešek), sem lahko spravil narazen šele ko sem namazaj z wdjem. Ko ga pospravljam skupej, šipke vedno same silijo ena v drugo, pa moram pol stalno popravljat, plastične obrobe na šipkah (ki pridejo na luknjah), so začele pokat in odpadat že po prvi uporabi...

Vidi se pač da je z razlogom poceni...sej drugač je v redu šotor, in v celoti sem zadovoljen z njim, pač za ta denar...ampak sej pravim, če ima kdo možnost za ta denar dobit kaj drugega, po možnosti kako bolj priznano firmo, naj vzame tisto, jaz bi...

• bb25
  • Poznavalec
  • Poznavalec

bb25 odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Sam imam Mivardi New Dynasty zdaj že verjetno 4. leto, 3. zagotovo. In če se šotoru kaj zgodi bom še enkrat nabavil tega. Neverjetno kaj sva že prestala skupaj pa je še vedno kot novi. Je pa res da če te dalj časa pere dež da ne moreš stat v šotoru...

• fzibert1@amis.net
  • Učitelj
  • Učitelj

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Jaz imam že drugega Ehmansa in lahko samo rečem da je to to.Res da je mogoče malo dražji ampak sigurno vreden svojega denarja

• jocolo
  • Začetnik
  • Začetnik

jocolo odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Tudi jaz dam glas za Mivardi New Dynasty,pa ne zato ker ga imam sam ampak me je preprčal tako z ceno kot kvaliteto.Imam ga že 3 leta uporabljam ga kar nekaj krat letno pa še kot nov. Dež mu ne pride do živega edino močan veter,ki piha v sprednjo stran šotora kjer je nadstrešek.Takrat ga pač odhaklaš.

• nelkosmile
  • nelkosmile avatar Avtor
  • Začetnik
  • Začetnik

nelkosmile odgovoril na temo: Nakup šotora za ribolov

Očitno je tale Mivardi kar razširjen pri nas. No evo nekaj novega sem zvedel za nadstrešek, čeprav je logično ampak človek ne pomisli takoj ;)

• kovo_carp
  • kovo_carp avatar
  • Učitelj
  • Učitelj

Nadstrešek ti ob močnejšem vetru vrze nazaj, se ena moteca stvar...no jaz sem kupil skin takoj, tako da to ni vec problem...