Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Ribolov krapa v Sloveniji imenujemo tudi krapolov. Med ribiči je vse bolj priljubljen, zanje je pa potrebno kar nekaj ribiške opreme.

TEMA: Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen?

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 20 Sep 2016 22:11 #35823

• iron3
  • iron3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Učitelj
  • Objave: 1419
fzibert1@amis.net wrote:
Evo da opišem svojo izkušnjo.Že kar nekaj let uporabljam striktno lakse od Korde.Letos sem se pa na podlagi menj in priporočil odločil da kupim Shimano Technium ki je 30 eu..Kupil sem ga mislim da 2 meseca nazaj danes sem se pa namenil da ga navijem na rolo in šok, laks se je začel fedrati. Nevem tam kjer sem ga naročil so mi rekli da ga nimajo več kot 2 meseca,verjetno so že oni dobili starega.
Jaz ga bom verjetno dal dol in vrgel stran kaj bi vi naredili?

Če ga še nisi vrgel stran, naveži nanj samo svinec in ga parkrat vrži v vodo ter navij, ali pa ga raztegni na travniku. Mogoče je bil problem v navijanju, in se bo poravnal...
Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 21 Sep 2016 09:00 #35824

Tako kot si rekel problem je bil v navitju ali pa je bila nalepka na narobni strani.Potem sem ga previl na druge špule in mislim da je vredu sedaj, nisem ga še dobro preizkusil ampak mislim da je sedaj kul.

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 04 Nov 2016 00:53 #35930

• zuzek
  • zuzek's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 39
mam laks 0,30 nosilnost 8,5 kg blu sea za morje, verjetno bi bil dober tudi za jezero kot glavni silk. zanima me do koliko kg krapa bi zdržal tale laks, če bi dal predvrvico in sicer fluocarbon silk 0,28 nosilnost 6,6 kg,a bi tudi 20-25 kilskega zdržal privleku z vode?
Zadnje urejanje: 04 Nov 2016 01:49 od zuzek.

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 04 Nov 2016 08:15 #35933

Prjatu, to je cisto v redu tut za krapa po mojem..marsikdo lovi tut z 0,26 laksom krapa..odvisno je samo kje ga lovis, ce je dosti ovir al pa ce so kaki grebeni..drugace pa je ok..

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 10 Nov 2016 22:42 #35943

• Uroš
  • Uroš's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 4
Jaz uporabljam TRABUCCO T-Force PRO CARP in sem izjemno zadovoljen
Cena 24 € 1000m

-Laks za vse pogoje, ki se je pokazal zelo dobro za dolge mete
-Debelina 033mm nosilnost 13,85kg
-Krapovski laks iz hiše svetovno znanega proizvajalca ribiškega pribora Trabucco,po moji oceni sigurno pravi hit med ljubitelji kvalitetnih najlonov modernega krapolova v Sloveniji,laks je bordo rdeče barve ,izredno visoke nosilnosti ter odporen na drgnjenje in UV žarke, laks je v Evropi trenutno v sami špic klasi krapovskih najlonov.
-Primeren za tekmovanja
Zadnje urejanje: 10 Nov 2016 22:44 od Uroš.

Kateri laks je najboljši, najbolj priljubljen? 13 Jan 2018 16:31 #37003

• Tadejus
  • Tadejus's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 15
e-jure.com/spletna_trgovina/laksi_predvr...oroclear_carp_1000m/
Kupil sem ta laks... ga je kdo izmed vas ze sprobal? Kako se obnese? Lp
Čas odpiranja strani: 0.074 sekund