signalizatorji

• krap95
  • krap95 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 578

krap95 odgovoril na temo: signalizatorji

teh signalizatorjev od prologica žal ne poznam, ti pa lahko kaj več napišem o teh: www.blinkersport.si/index.php?str=product&prodid=1725
so dobri signalizatorji, kupil sem jih poleti ter so do sedaj preživeli okoli 20 dni. baterije še nisem zamenjal, tudi delovanje v raznih vremenskih razmerah je zadovoljivo. sem pa šel loviti sredi novembra, in so mi ponoči malo slabše delali. bilo je veliko megle in vlaga je prišla v njih, ker pa je zunaj bilo okoli -8, je vlaga zamrznila in piskači so malo "štekali". sicer ni bilo nobenih težav, bom pa sam v prihodnosti zagotovo zbral denar ter nabavil Delkim, Fox ali kaj podobnega v rangu 500-700€. tudi meni se je od začetka to zdela ogromna potratra denarja, a sem prišel do zaključka, da če želiš loviti v bolj ekstremnih razmerah potrebuješ kvalitetno opremo. mi pa vseeno ni žal da sem kupil za začetek te, saj za ta denar dobiš 4 piskače + sprejemnik, ki v nekih "normalnih" pogojih delujejo super ;)

C&R - Ujemi za užitek, slikaj za spomin, spusti za prihodnost!

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• Jan09
  • Jan09 avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 18

Jan09 odgovoril na temo: signalizatorji

Pozdravljeni. Ali ima kdo izkušnje z signalizatorji prologic bat ? kupil bi set 2+1, ali poznate mogoče še kakšne za podobno ceno.

• PuntoMB
  • PuntoMB avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 331

PuntoMB odgovoril na temo: signalizatorji

Osebno imam od Proligica Firestarter 3+1, mogoče so za par € dražji od navedenih. Meni špilajo OK, za normalno hobby uporabo so čist vredu.