Bojlije!

• violamb
  • violamb avatar Avtor teme
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 37

violamb ustvaril temo: Bojlije!

Lep pozdrav!
Mene zanima če je ze kdo kdaj lovil na te bojle:http://bfb.bigfish-slo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=65&lang=sl
Jaz sem do zdaj vedno na tuna max pa delajo kar lepo... pa bi rad sprobal tudi te...

Hvala za vse odgovore!
Grega

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• bb25
  • bb25 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 261

bb25 odgovoril na temo: Bojlije!

Pozdravljen,
ali gdo ve kje bi najbljižje lahko nabavil boile znamke tiger baits?

• fzibert1@amis.net
  • fzibert1@amis.net avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1421

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Bojlije!

Zdravo dejmo kakšno reč glede bojlov?Kaj ste uporabljali v letu 2014 in kaj imate namen uporabljati v letu 2015?Malo napišite iskušnje?

• Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 169

karma odgovoril na temo: Bojlije!

star baits layers- blodworm(direkt iz vrečke),celo leto na dveh palcah..prvič sem skoz celo sezono uporabljal na dveh palcah in v pva, samo ene boile...so me zelo pozitivno presentile!

• fzibert1@amis.net
  • fzibert1@amis.net avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1421

fzibert1@amis.net odgovoril na temo: Bojlije!

a tudi futrav si z njimi?

• iron3
  • iron3 avatar
  • Učitelj
  • Učitelj
  • Objav: 1419

iron3 odgovoril na temo: Bojlije!

Jaz sem v lanskem letu uporabljal že preizkušene bfb black squid in pa joker. Ti dve boili me nista nikoli razočarali in sem z njima res zelo zadovoljen, sploh kar se tiče cene v primerjavi z nekaterimi drugimi. Kot boile za hranjenje sem letos prvič uporabljal bfb-jeve fish base namenske boile za hranjenje (zaradi grobo mletih delcev se jih skoraj ne da uporabiti za na las), ki so očitno tudi odlično opravljale svojo nalogo.
Od sredine poletja pa sem pričel uporabljati kroglice svoje izdelave, izdelane iz lastnega miksa. Že na prvem ribolovu so se izkazale za lovne, kasneje pa se mi je ob njihovi uporabi samo še smejalo B)
Za letošnje leto sem se odločil, da bom čimveč poizkušal uporabljati svoje boile, kupljenim pa bom ostal zvest bfb ampak jih bom uporabljal samo kot rezervo.

Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)

• Gapi
  • Gapi avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 158

Gapi odgovoril na temo: Bojlije!

Lani sem uporabljal boilije Imperial Baits, ki so se mi izkazali za zelo dobre. Hranil sem pa z koruzo in peleti, ter doma narejenimi boiliji. Naj omenim, da sem boilije doma prvič delal in sem z njimi zelo zadovoljen. Edino, kar me je motilo pri njih je to, da so se mi zelo hitro posušili in so posledično bili bolj trdi. Tudi letos od te taktike ne odstopam, bom pa probal tudi kakšne druge okuse pri IB.

Na kratko in jedrnato -LJUBITELJ KRAPOLOVA- !!!!!!

• Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 169

karma odgovoril na temo: Bojlije!

lovim na pva,krmilnike...,kakšno peščico sem jih z kobro nafleckal,če pa spodiram(redko) pa reiffeisen pelete 4mm...