Dobrodošel, Gost
Uporabniško ime: Geslo: Zapomni si me
Hrana za ribolov je zelo pomembna, saj je od nje veliko odvisno, kako uspešen bo vaš ribolov. Potreben je pravilen izbor in ste že na pol poti do uspeha.

TEMA: Bojle

Bojle 29 mar 2017 22:54 #36366

• iron3
  • iron3's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Učitelj
  • Objave: 1419
Jaz sem jih uporabljal... za moj "okus" precej boljša od Zadravčevih v 5 oz 10kg pakiranju.
Zakaj nebi "reciklirali" tudi rib? Izpusti jo, pa jo boš lahko ponovno ulovil! :)
Zadnje urejanje: 29 mar 2017 22:55 od iron3.
Administrator je onemogočil javno pisanje.

Bojle 30 mar 2017 16:06 #36371

• som
  • som's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Začetnik
  • Objave: 72
Aha hvala za odgovor. Ali si jih prelival tudi z CSL-jem?

Bojle 18 mar 2018 16:56 #37099

• Gapi
  • Gapi's Avatar
  • ODJAVLJEN
  • Poznavalec
  • Objave: 158
Pozdravljeni. Ker imam letos namen lovit na Mainline baits, me zanima, če je že kdo uporabljal te bojlije in kakšen je bil rezultat?
Na kratko in jedrnato -LJUBITELJ KRAPOLOVA- !!!!!!

Bojle 20 mar 2018 18:21 #37103

Zdravo

Ne morem ti reči kakšni so ampak sigurno niso slabi

Bi ti pa priporočal kakšne tako imenovane garažne boile od Slovenskih proizvajalcev ki so sigurno sveži in cenejši.

Bojle 02 apr 2018 11:08 #37127

Gapi wrote:
Pozdravljeni. Ker imam letos namen lovit na Mainline baits, me zanima, če je že kdo uporabljal te bojlije in kakšen je bil rezultat?

Mogoče kakšen poseben razlog, da boš lovil na Mainline? No sicer nimam nič proti njemu, ker sem ga tudi sam sprobal in je top. Sam si jih zrolaj, če imaš to možnost. Kupiš 10kil mixa, aktivator, lahko tudi kake arome če rabiš zarad sebe in to je to.

Sam se uporabljal Cell in Active-8. Top zadeva. Vendar meni še ljubši od mainline boilov in mixov sta Nutrabaits BFM in Essential Baits Shellfish B5, cenovno celo dostopnejša in v veliko primerov še boljši "izplen" ribe. Pri obeh mixih si dokupiš olja, arome, sweetnerje, cajouserje etc, vendar ne gre pretiravati in komplicirati. Olje, malo arome, ali pa mix aroma + cajouser + eterika. Ne potrebuješ nobenih dodanih GLM-ov, Betainov, RR, Minaminov etc, ker tole je samo praznjenje denarnice. Sam mix ima vse potrebne AA, signale, triggerje etc. Ko bo prišel na futrišče bo žrl in bo vesel neglede na to ali imaš noter še kup nepotrebnih dodatkov. Edino kar se lahko malo poigraš z lovnimi boilami etc :silly:
Čas odpiranja strani: 0.054 sekund