Predstavi se!

• Andrej60
  • Andrej60 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Objav: 764

Andrej60 odgovoril na temo: Predstavi se!

Denis, a nima vaša RD vasako leto srečanj z RD Rače, Fram in Starše. A mogoče veš kaj o tem?

Dober prijem želim vsem, Andrej!

Potrebna je Prijava ali Registriraj se za sodelovanje v pogovoru.

• denis
  • denis avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 81

denis odgovoril na temo: Predstavi se!

Ja ima. MIslim da se tekmovanje imenuje Pokal 3 dolin. Lansko leto sem bil celo na tem tekmovanju. Na našem seznamu piše da je to tekmovanje 02.10.2010 na ribniku Brdinje zbor pa od 7. do 8 ure. Mislim da se morajo člani RD Koroška prijaviti če gredo na tekmo ker je število ribolovnih mest omejeno. Kako imate pa to v vaši RD narejeno z udeležbo pa mislim da je najbolje če se pozanimaš z ŠTK v vaši RD. Mislim da so se enkrt pripelali celo z avtobusi...?

• sedlarc1987
  • sedlarc1987 avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 393

sedlarc1987 odgovoril na temo: Predstavi se!

Naj se še jaz predstavim!

sem Zvonko, mlad sem komaj 23 let, sem absolvent elektrotehnike, trenutno delam na fakulteti za elektrotehniko (feri). Lovim že od malih nog (prej na šverc, na roke) zadnje 2 leti pa lovim skoraj vsak vikend (odvisno od vremena in ženske :D). največ lovim v mariboru (razvanje, radvanje....) in pa občasno v okolici podčetrtka (od tukaj sem drugačer doma) v reki sotli. drugače se ukvarjam z različnimi športi, najrajši pa imam namizni tenis (pozimi), poleti pa seveda ribolov!

• Slofish
  • Slofish avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Objav: 2637

Slofish odgovoril na temo: Predstavi se!

@ sedlarc1987

Potem se boma enkrat morala zmenit in skupaj še z kom obiskati kak ribnik, ki nama je blizu (Radvanja, Razvanje).

Glede na to, da si iz teh "naših" krajev, bi ti mogoče priporočal še obisk ribnika v Pesnici (TSN), ki je tudi lepo urejen in "založen" z ribo.

Obilo lepih trenutkov na forumu ti želim. ;)

Kjer je ribolov doma.

• Andrej60
  • Andrej60 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert

No Denis, če si kdaj tekmoval v Račah, Framu in na Ptuju sva se sigurno srečala, sam še nisem imel sreče, da bi se tekme lahko udeležil na vašem ribniku. Drugače pa so tekmovanja namenjena predvsem druženju. Mogoče pa se letos na kateri izmed teh tekem srečava. Probal se bom udeležiti vseh štirih, upam da mi služba ne bo ovira. Drugače pa so srečanja res zanimiva. Če le imaš možnost se jih udeleži.

• denis
  • denis avatar
  • Začetnik
  • Začetnik
  • Objav: 81

denis odgovoril na temo: Predstavi se!

Tudi sam še nisem tekmoval pri vas mogoče pa bom v kratkem.. :D

• Andrej60
  • Andrej60 avatar
  • Ekspert
  • Ekspert

Pridi ne bo ti žal.

• zdravko
  • zdravko avatar
  • Poznavalec
  • Poznavalec
  • Objav: 184

zdravko odgovoril na temo: Predstavi se!

Sem Zdravko, star preveč (61) in sem član RD Metlika. Ukvarjam se s pridelavo zelenjave a upam, da bom čez nekaj mesecev penzioner. Takrat bo tudi časa za ribolov na pretek in upam, da bom imel kaj pisati na forum. Poleg ribičije uživam še v fotografiji.

A Kolpa teče . . .